Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Elektrotīkla atslēgums Ventspilī… Vai tīšuprāt?

Vai notikusi sazvērestība?

Šodien, 9.maijā Ventspilī Inženieru, Saules un P. Stradiņa ielā tika reģistrēts samērā ilgstošs elektrotīkla atslēgums. Elektrības pārrāvums noticis tieši divas minūtes pēc tam, kad plkst. 12:30 bija sākusies Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konference.

Lai arī 2014. gadā “Sadales tīkls” solīja, ka Ventspilī tiks uzlabota eletroapgādes drošība un novērsti būtiski trūkumi stabilā elektroapgādē, ko nostiprināja īpašā vienošanās par to, ka 12 apakšstacijās Ventspilī uzstādīs jaunus jaudas slēdžus, kas darbosies automātiskā režīmā, šodien piedzīvotais liek domāt, ka, iespējams, varētu būt notikusi tīša sazvērestība.

Kā zināms, Ventspils mērs Aivars Lembergs savās preses konferencēs ne tikai informē par Ventspils jaunumiem, bet arīdzan pauž viedokli par notikumiem valstī un politikā, tai skaitā velta kritiskus vārdus deputātiem vai ministriem saistībā ar dažādām neizdarībām nozarēs vai valstī kopumā.

Kā informē “Sadales tīkls”, elektroapgāde visiem klientiem Ventspilī atjaunota plkst. 14:40 jeb gandrīz stundu pēc Lemberga preses konferences beigām.

Vai tiešām kāds cenšas nelaist pie vārda Ventspils mēru? Šādu iespēju, diemžēl, nevaram izslēgt…


2,495 skatījumi

Un Tavas domas par šo?