Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Frakcijas biedra pienākums ir paust frakcijas viedokli, nodalot personīgo! Kaimiņš ar to nav ticis galā

Kaimiņš nav spējis nodalīt personīgo no frakcijas viedokļa!

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš no “KPV LV” frakcijas priekšsēdētāja vietnieka amata atbrīvots, jo nav spējis nodalīt savu personīgo viedokli no frakcijas viedokļa, intervijā Latvijas Radio atklāja partijas biedrs, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītājs Kaspars Ģirģens.

Pēc viņa sacītā, jau otrdien bija zināms, ka lēmums būs uz ceturtdienu. Diemžēl Kaimiņš neieradās, kaut gan balsojums par viņa atbrīvošanu no amata bija dienaskārtībā.

“Šis balsojums atspoguļoja to, kāds partijā viedoklis un kā mēs tālāk virzīmies. [..] Kaimiņš ir labi informēts, kas tam bija par iemesliem. Mēs esam frakcija, esam komanda. Frakcijas biedra pienākums ir paust frakcijas viedokli, nodalot personīgo. Frakcijas un Kaimiņa viedoklis ir divas dažādas lietas,” uzsvēra Ģirģens.

“Šī ir demokrātija. Mēs visi esam vienlīdzīgi. Un mēs visi vienlīdzīgi vēlamies paust savu viedokli,” piebilda Ģirģens.

Kā zināms, partijas KPV LV Saeimas frakcija 2. maijā partijas līderi Artusu Kaimiņu atbrīvoja no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata.

Par šo lēmumu balsojis vairākums no frakcijas sēdē klātesošajiem 11 deputātiem. Pats Kaimiņš sēdē nepiedalījās.

Kaimiņš norādījis, ka frakcijas pieņemtais lēmums nav leģitīms, jo tā pieņemšanai būtu bijušas nepieciešamas vismaz astoņu deputātu balsis. Kaimiņš prasīs atkārtotu balsojumu.

Foto: F64


1,045 skatījumi

Un Tavas domas par šo?