Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Gobzems: Valdības dienaskārtības galvenais jautājums ir par VIP kartēm un labumiem

Ar ko patiesībā nodarbojas Kariņa valdība?

Šobrīd būtiskākais jautājums jaunajā valdībā ir nacionālās aviosabiedrības “AirBaltic” VIP kartes, novērojis Saeimas deputāts Aldis Gobzems.

“Kur ir Kariņš? Jūs viņu esat pamanījuši premjera krēslā ar drosmīgiem lēmumiem tautas labā? Ar ko vispār nodarbojas premjers un valdība? Kas šobrīd ir būtiskākais jautājums valdībā? Pats būtiskākais jautājums ir AirBaltic VIP kartes. Pabriks grib, ka viņam papildus koferis būtu bez maksas, cits ministrs negrib. Tātad valdības dienaskārtības galvenais jautājums, kādi ir pašu labumi un kādas pašiem VIP kartes. Laikā, kad liela daļa tautas dzīvo stabili uzturētā nabadzībā,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Gobzems.

“Bet varbūt valdībai būtu jāsāk ar atteikšanos no luksusa autoparka par nodokļu maksātāju līdzekļiem? Ar atteikšanos no VIP? Vismaz līdz brīdim, kad mums būs lētākā elektroenerģija reģionā, lielākās investīcijas reģionā vai vismaz bērnu pabalsti būs vairāk kā stabilas nabadzības līmeni,” uzskata politiķis.

Jau ziņots, ka KNAB sācis interesēties par nacionālās aviokompānijas “airBaltic” praksi piedāvāt VIP statusu valsts amatpersonām.

Foto: F64


1,130 skatījumi

Un Tavas domas par šo?