Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kādas sabiedrības ar ierobežotu atbildību Goda doktors

Levita PR akcija uzņem apgriezienus!

Valsts prezidenta amata kandidāta, Eiropas Tiesas tiesneša Egila Levita PR tvaika lokomotīve uzņēmusi arvien straujākus apgriezienus – skaļiem svilpieniem un melniem dūmu mutuļiem, tā ar nesalaužamu pārliecību nostumj malā ikvienu citu, kas vēl skatās uz augsto amatu, par vienīgo un pareizo kandidātu atzīstot tieši par Satversmes preambulas “tēvu” dēvēto Levitu. Nesen akcijā, kurai droši varētu dot nosaukumu “Levitu par prezidentu!”, iesaistījusies arī kāda sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

SIA “Biznesa augstskola Turība” šonedēļ piešķīrusi Levitam Goda doktora titulu, par ko pateicību izteicis arī pats Valsts prezidenta amata kandidāts, norādot, ka “jauno juristu spējas un kvalifikācija pieaug. Jaunie cilvēki ir ļoti motivēti un labi spēj iejusties dažādās situācijās, pat tādās, kuras viņi nav apguvuši studiju ietvaros, toties ir pilnveidojuši prasmi pielāgoties, meklēt informāciju un atrast risinājumus. Patiesībā tāds ir arī galvenais jurista uzdevums – visas situācijas nevar paredzēt un piemeklēt tām risinājumus, bet var apgūt, kā rīkoties nestandarta apstākļos.”

Lai arī Latvijā ir neskaitāmas sabiedrības ar ierobežotu atbildību, Levita PR pūtējiem un gaisa tricinātājiem tā ir iespēja jau atkal kampaņā iepūst svaigu gaisu, paužot, ka koalīcija prezidenta amatam virza vislabāko iespējamo kandidātu un citu alternatīvu nemaz nav. Tomēr, tas, ka šī titula piešķīrēja ir tieši sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Biznesa augstskola Turība”, ir samērā impozants fakts, jo mēs taču visi esam dzirdējuši par šīs mācību iestādes dažādi vērtēto līmeni un reputāciju.

Lai kā tur arī nebūtu, acīmredzams, ka Levita lokomotīve melnu dūmu mākoņa ieskauta tuvojas finišam – koalīcija garantējusi Levitam 50+ balsis, neraugoties uz to, ka par pašu Levitu pārāk plašas informācijas nav un arī to, ka šo kandidātu sabiedrība kopumā vērtē samērā neviennozīmīgi. Koalīciju gan tas īpaši neuztrauc – tā tikai par šādām “Goda doktoru” aktivitātēm priecājas, jo citiem kandidātiem tās neatstāj teju nekādas šances.

Tomēr, ka tik beigu beigās nesanāk tā, ka šai tvaika lokomotīvei atbraucot līdz finišam un dūmiem izklīstot, mūsu priekšā uz sliedēm nepaveras pavisam necils skats – Valsts heraldikas simbolu ieskauta, himnas “Dievs, svētī Latviju!” atskaņošanas laikā skatienam atklājas nevis šī straujā un spēcīgā tvaika lokomotīve, kā solīts, bet vien parasta tējkanna ar svilpi, kuru nu ietekmīgi ārvalstu spēki varēs ar labpatiku izmantot savām tējas ceremonijām.

Bet tējas biezumi, kā jau ierasts, paliks mums – tautai. Ar padevīgu skatu un pieliektu muguru baudīsim tos nesteidzoties?

Foto: F64


1,370 skatījumi

Un Tavas domas par šo?