Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kaimiņa atrašanās KPV LV valdē ir pretrunā partijas interesēm

Kaimiņam nav vietas KPV LV valdē!

Partijas KPV līderis Artuss Kaimiņš sagādājis vilšanos ne tikai saviem partijas biedriem, bet arī vēlētājiem. Neizpildīti solījumi, nodevība, iešana “Jaunās Vienotības” valdībā un savu savtīgu interešu īstenošana – tie un virkne citu iemeslu likuši vairākiem KPV LV iepriekšējiem atbalstītājiem novērsties no partijas.

Arī esošie un bijušie KPV LV biedri pauduši sašutumu par deputāta Kaimiņa rīcību, balsojot par “Jaunās Vienotības” valdību un pieviļot savu vēlētāju cerības.

“Ko partija ir izdarījusi pēc vēlēšanām? Cik priekšlikumi no partijas programmas iesniegti? Es varu atbildēt – neviens. Pat koalīcijas padomi šobrīd sauc sadarbības padomes vārdā. Partija ir lielas izšķiršanās priekšā. Tās galvgalī ir persona, kas nav bijusi spējīga izdomāt nevienu ideju, nevienu programmas punktu. Kura vienmēr ir dzīvojusi uz citu sagatavotu un priekšā noliktu tekstu rēķina. Iespējams, tas izskaidro, kāpēc šī persona šobrīd ir klusa kā politiskais līķis, par kuru daudzi jo daudzi saka – nodevējs. Partijas valdē ir cilvēki, un nerunāju par visiem, kas savu labumu nostādījuši augstāk vai kas vienkārši no politikas saprot tikai tiktāl, cik cilvēks bez paša idejām saka priekšā to, ko viņam priekšā pateikuši citu partiju funkcionāri vai personīgie sponsori no Šveices. Kur tas ved? Tas KPV LV straujiem soļiem ved pretī politiskai kapsētai, kļūstot par citas partijas piedēkli labākajā gadījumā. Jo tas, ko KPV LV ir izdarījusi, nav ne drosmīgi, ne politiski gudri. Tas ir jaunās politikas fiasko. Tas ir farss, tāpat kā farss būs balsojumi partijas kongresā, kur uz apšaubāmu un apstrīdamu, notariāli neapstiprinātu pilnvaru pamata tiks noteikts gan kongresa kvorums, gan iepriekš izdomāti balsojumi (un es aicinu to apstrīdēt, jo šādi notariāli neapliecināti pilnvarojumi pakļaujas apstrīdēšanai tā iemesla dēļ, ka nav iespējams pārbaudīt pilnvaru izsniedzēju parakstu īstumu). Tāpat kā vecajā politikā. Tā notiek KPV LV,” paudis bijušais KPV LV biedrs Aldis Gobzems.

Arī Linda Liepiņa, kura īsi pirms partijas kongresa izlēmusi izstāties no partijas valdes, neslēpj sašutumu par šobrīd notiekošo partijā. “Teikšu ļoti konkrēti. Ja mēs, tiekoties ar vēlētājiem, būtu viņiem teikuši: klau, draugi, mēs aiziesim valdībā, kuru vadīs Vienotība, nevis kurā piedalīsies, bet, uzsveru, kuru vadīs Vienotība, tad mēs nedabūtu pat 5%. Būsim godīgi. Šis ir galvenais stāsts, un tālāk mēs varam iztirzāt, kā notika aiziešana Vienotības valdībā. Cik ļoti, iespējams, manipulēja ar mūsu frakciju, deputātiem, un kam bija izdevīgi, lai partija šajā valdībā aizietu?” vaicāja Liepiņa, neslēpjot, ka šo partijas soli uzskata par vēlētāju pievilšanu.

Rezonanse par šo notikumu nerimst arī sociālajos tīklos – vēlētāji ir pārliecināti, ka Artusam Kaimiņam nav vietas KPV LV valdē, ja jau reiz viņš nepārstāv savu vēlētāju intereses.


1,875 skatījumi

Un Tavas domas par šo?