Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kritizējot vietējo mediju, Ventspils opozīcija demonstrē savu izmisumu

Ventspils opozīcija kārtējo reizi neapmierināta ar pilsētas sasniegumiem?

Ir pagājusi tieši viena diena pēc šī gada ievērojamākā notikuma Latvijas kultūras dzīvē – Ventspils koncertzāles “Latvija” atklāšanas koncerta, kas visai pilsētai lika uzplaukt Latvijas kultūras galvaspilsētas statusā un, protams, deva ievērojamu publicitātes pienesumu arī Ventspils mēram Aivaram Lembergam. Saprotams, katram notikumam ir savi ieguvēji un zaudētāji – ja ieguvēji šajā gadījumā ir visi mūziķi, arī ventspilnieki un Latvijas iedzīvotāji kopumā, tad lielākie zaudētāji ir redzami kā uz delnas – tā ir Ventspils opozīcija, kas jau ilgstoši darbojas pēc principa “jo sliktāk Ventspilij, jo labāk viņiem – būs ko kritizēt!”.

Un tieši vienu dienu pēc koncertzāles atklāšanas pasākuma ar visiem zināmā Šveices advokāta, sauktu arī par Ostapu Benderu, saistītā portālā, turklāt ar pāris minūšu intervālu vēl vienā – odioza Saeimas deputāta un kādreizējā videoblogera portālā par rīta kafijas dzeršanas tradīcijām, parādās gaužām kritiska publikācija par Ventspils vietējo izdevumu “Ventas Balss”. Publikācijas autores gaužas par to, ka Ventspils pilsētas pašvaldība investējot līdzekļus pilsētas un novada iedzīvotāju informēšanai izdevumā “Ventas Balss”. Vai tiešām šīm šķietamajām raizēm ir pamats?

Ir vairāk nekā skaidrs, ka opozīcija ir vēlējusies izdomāt, kā aptumšot vērienīgo notikumu Ventspilī ar publikāciju, kurā uzmanība pievērsta tādām “milzīgām” sazvērestībām kā tam, ka kāds no domes darbiniekiem esot, un tagad ieklausieties, – vietējā izdevuma vadītājas vīramātes (!!!) brāļa (!!!) audžudēls (!!!).

Publikācijā norādīts, kādas summas pašvaldība investējusi pilsētas un novada iedzīvotāju informēšanai, taču, būsim godīgi, Ventspils pašvaldībai NAV (!!!) savu preses izdevumu, lai informētu iedzīvotājus, kā, piemēram, tas ir Jelgavai, Siguldai, Talsiem, Tukumam un virknei citu pašvaldību. Taču arī Ventspilij saskaņā ar likumu “Par pašvaldībām” ir jānodrošina savi iedzīvotāji ar aktuālāko informāciju, jāskaidro iedzīvotājiem domes lēmumi un jāziņo par jebkuriem aktuāliem notikumiem savā administratīvajā teritorijā. Un gaušanās, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs parādās “Ventas Balss” publikācijās, ir absolūti bez pamata, jo tie ir tieši lasītāji, kuriem šķiet interesants un saistošs Lemberga viedoklis, tie ir lasītāji, kuri ir gatavi ar to iepazīties, un tāds ir arī laikraksta un portāla uzdevums – sagatavot to informāciju, kuru vēlas redzēt lasītāji, nevis domes opozīcija.

Līdz ar to, varam secināt, ka “Ventas Balss” ir rīkojusies pavisam atbilstoši savu lasītāju interesēm, bet opozīcija var izmisīgi turpināt savas vēlēšanu cīņās gūtās rētas sadziedināt ar kādu jaunu kritisku publikāciju par Lembergu savos pašu atbalstītajos un Ostapa Bendera finansētajos maztirāžas medijos.


1,597 skatījumi

Un Tavas domas par šo?