Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: JKP demokrātiju izprot kā izrēķināšanos ar saviem politiskajiem konkurentiem

JKP rosinājusi Ventspils domes atlaišanu!

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) acīs augstākā tiesiskuma pilotāža ir izrēķināšanās ar saviem politiskajiem konkurentiem, komentējot ziņu, ka JKP Ventspils nodaļa, sagaidot jaunās valdības apstiprināšanu, nosūtījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram un tieslietu ministram ierosinājumu atlaist Ventspils pilsētas domi.

Vaicāts, kā Ventspils mērs jau iepriekš šo soli paredzējis, Lembergs norādīja, ka “izprot Meroni – Jaunās konservatīvās partijas filozofiju”.

“Viņiem kā Meroni kabatas partijai ir tāds uzstādījums. Lai tas nenāktu no augšas, tas nāk no apakšas. Un tie iniciatori ir tie paši cilvēki, kas startēja kā opozīcija un iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās zaudēja. Es nekļūdījos, ka paies dienas un būs iesniegums. Un es teicu toreiz, ka būšu ļoti izbrīnījies, ja tas nenotiks,” atsaucoties uz iepriekš preses konferencē pausto, norādīja Lembergs.

Pēc viņa sacītā, JKP demokrātiju izprot kā administratīvās varas izmantošanu, lai izrēķinātos ar saviem politiskajiem konkurentiem. “Tāda ir viņu loģika, un tādā ziņā viņi ir prognozējami,” piebilda politiķis.

“Ja kāds no viņu partijas biedriem ir izdarījis, iespējams, kādu noziegumu, tad viņi viņu līdz pēdējām elpas vilcienam aizstāvēs, savukārt, ja viņu politiskais konkurents neko nebūs izdarījis, viņi līdz pēdējām elpas vilcienam fabricēs lietu, lai viņam izvirzītu apsūdzību par neko. Tāda ir Meroni – Jaunās konservatīvās partijas un Meroni—Kaimiņa politiskā filozofija, un tā ir tā tiesiskuma augstākā pilotāža,” uzsvēra Lembergs.

Foto: F64


1,320 skatījumi

Un Tavas domas par šo?