Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Olimpiskās spēles Latvijā skan jauki, bet nav zināms, vai to dēļ nebūs jāsavelk josta

Vai valdība kārtējo reizi nav apzinājusi to, kas sekos pēc tam?

Lai gan Latvijas un Zviedrijas vienošanās par sadarbību Olimpisko spēļu rīkošanā skan jauki, valdība kārtējo reizi nav apzinājusi, cik šāds lēmums izmaksās, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Runājot par Olimpiskajām spēlēm, Lembergs atgādināja, ka Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā parakstīts sadarbības memorands par Latvijas un Zviedrijas kopīgu ieceri organizēt 2026. gada Ziemas Olimpiskās spēles abās valstīs.

“Viss tas ir jauki, bet mani izbrīna tas, ka nav ne mazāko aprēķinu, ko tas nozīmē organizatoriski, tehniski, finansiāli un cik tas izmaksās valsts budžetam. Vārdu sakot, par to nav ne mazākā priekšstata,” uzsvēra Lembergs.

Viņaprāt, tik atbildīgus lēmumus tā nevajadzētu pieņemt. “Ja iet runa par filozofiju, tad jauki, bet lai nav tā, ka tautai smagi jāsavelk josta, lai varētu dažas dienas notikt Olimpiāde,” uzskata Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs.

Kā zināms, Stokholmas 2026. gada Ziemas Olimpisko spēļu rīkošanas komiteja izteikusi Latvijai piedāvājumu bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” rīkot olimpiskās sacensības bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā, jo Zviedrijā šo sacensību rīkošanai nav piemērotas sporta bāzes.

Foto: Ilmārs Znotiņš


1,049 skatījumi

Un Tavas domas par šo?