Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nākamnedēļ karstums mitēsies un pūtīs brāzmains vējš

Brīvdienās gaidāmi mainīgi laika apstākļi!

Jūnija pēdējā un jūlija pirmajā dienā atkal kļūs siltāks, savukārt nedēļas turpinājumā Latvijai pietuvosies ciklons, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Dienā, pastiprinoties augsta spiediena atzaram, debesis skaidrosies un lietus nav gaidāms. Joprojām saglabāsies brāzmains ziemeļrietumu vējš, kas vietām brāzmās sasniegs pat 15-19 m/s, tomēr vakarā vējš pierims. Dienā termometra stabiņš sasniegs vien +17…+20 grādu atzīmi.

Brīvdienās gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Sestdien Latvijai no rietumiem pietuvosies siltā atmosfēras fronte, līdz ar to mākoņu kļūs vairāk un naktī uz svētdienu austrumu rajonos īslaicīgi līs. Līdz ar atmosfēras fronti valsts teritorijā ieplūdīs karstais gaiss no Eiropas centrālās un dienvidrietumu daļas, nedēļu mijā gaisa temperatūrai daudzviet sasniedzot +27…+30 grādus.

Šī brīža prognozes liecina, ka otrdien no rietumiem Latvijai pietuvosies ciklons, līdz ar to teritoriju sasniegs plašas nokrišņu zonas un vēsāka gaisa masa – karstums mitēsies un pūtīs brāzmains vējš.


1,022 skatījumi

Un Tavas domas par šo?