Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Reģionu ģimenes ārstus uztrauc neskaidrība par individuālās aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļu nodrošinājumu

Pašlaik individuālie aizsarglīdzekļi ģimenes ārstiem pietiek tikai tuvākajām divām nedēļām!

Reģionu ģimenes ārstus uztrauc neskaidrība par individuālās aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļu nodrošinājumu, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” norādīja Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska.

“Rīt mums būs darba grupas sanāksme ar Veselības ministriju. Mums atkal būs jautājums, kā nākamgad nepārtrauktā kārtībā tiks nodrošināti aizsardzības līdzekļi, arī dezinfekcijas līdzekļi. Šobrīd šo aizsarglīdzekļu pietiek tikai tuvākajām divām nedēļām,” sacīja Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente.

“Mūs satrauc arī ziņa par ambulatorajiem pakalpojumiem, jo nezinām, kā plānot hronisko pacientu aprūpi tuvākajam mēnesim. Daudzas hroniskas slimības ir pirmajā vietā gan saslimstības, gan mirstības ziņā valstī, tādēļ plānveida pakalpojumu iespējama atlikšana mūs satrauc,” atzina Kozlovska.

Viņa norādīja, ka pacienti nereti baidās saslimt ar Covid-19. Tāpat daļa pacientu baidās vakcinēties, jo viņiem trūkst pārliecības par vakcīnu drošumu.

“Mums notika Latvijas lauku ģimenes ārstu asociācijas ārkārtas sēde, un lielākā daļa valdes locekļu apliecināja, ka viņi un viņu komanda vakcinēsies, es arī toskait. Kādas un kur būs iespējas saņemt vakcināciju, šo informāciju tuvākajā laikā ceram saņemt no NVD,” pauda Kozlovska.


1,014 skatījumi

Un Tavas domas par šo?