Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Šī nedēļa būs nokrišņiem bagāta un vējaina

Termometra stabiņš noslīdēs līdz pat -12 grādiem!

Šīs nedēļas laika apstākļus noteiks vairāku ciklonu darbība – bieži līs un pūtīs brāzmains vējš, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Gaisa temperatūra lielākoties būs virs 0°, vien izņēmums būs otrdienas vakarā un trešdien, kad daudzviet valsts teritorijā atgriezīsies sals.

Pirmajās nedēļas dienās visā valsts teritorijā gaidāms lietus, nakts stundās vietām arī slapjš sniegs. Pirmdien piekrastes rajonos, bet otrdien jau lielākajā valsts teritorijā dienvidrietumu, rietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 15-19 m/s. Gaisa temperatūra būs virs 0°, vienīgi naktī uz pirmdienu vietām austrumu rajonos tā būs negatīva: līdz -2°.

Trešdien, pastiprinoties augsta spiediena atzaram, vējš pierims, nokrišņi būs mazāk, kā arī debesis brīžiem skaidrosies un uzspīdēs saule. Termometra stabiņš gan naktī, gan dienā lielākajā valsts teritorijā noslīdēs zem 0° atzīmes, austrumu rajonos nakts stundās līdz pat -10…-12°.

Nedēļas otrajā pusē laika apstākļus jau atkal noteiks ciklonu darbība un Latvijai no rietumiem pietuvosies plašs ciklons – atkal kļūs siltāks un līdz ar nokrišņiem, pastiprināsies dienvidrietumu vējš, kas būs brāzmains visā Latvijā.

Foto: Pexels


973 skatījumi

Un Tavas domas par šo?