Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Soctīklos popularitāti gūst raksts par JKP biedru saistību ar kontrabandu

Vai Strīķe ar Jurašu ir vispārzināms jumts kontrabandai?

Sociālajos tīklos pēdējo dienu laikā plašu popularitāti iekarojis 13. novembrī portāla “Sliktas ziņas” publiskotais raksts par to, ka Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP) ir vajadzīga Finanšu ministrija (FM), lai Juta Strīķe un Juris Jurašs varētu īstenot savas intereses saistībā ar kontrabandas sistēmu Latviju. Šādu viedokli paudis Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Kāpēc JKP – Strīķei, [Jānim] Bordānam un Jurašam – ir vajadzīga Finanšu ministrija? Jo zem FM ir muitas policija un finanšu policija, un Strīķe ar Jurašu ir vispārzināms jumts kontrabandai,” izteicies Lembergs, turpinot, ka, viņaprāt, arī Iekšlietu ministrija ir nepieciešama JKP tieši šī paša iemesla dēļ. “Viņi vēlas koncentrēt savās rokās visu policiju, kas nodarbojas tai skaitā ar ekonomiskajiem noziegumiem. Savukārt premjers kontrolē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) un Drošības policiju (DP), un rezultātā tā visa sistēma, kurai ir jānodrošina cīņa ar kontrabandu, atrodas to rokās, kas vēl nesenā pagātnē bija šis kontrabandas jumts,” norādīja Ventspils mērs.

Pēc viņa sacītā, “tāpēc jau Jurašs un Strīķe tā ārdās, jo viņi pazaudē milzīgu ieņēmumu avotus”. “Protams, es neesmu blakus stāvējis, kad viņiem kāds tur naudu nesa, bet tā runā tieši policijas un kompetentu iestāžu aprindās,” piebilda politiķis.

Lembergs: Strīķe ar Jurašu ir vispārzināms jumts kontrabandai

Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP) ir vajadzīga Finanšu ministrija (FM), lai Juta Strīķe un Juris Jurašs varētu īstenot savas intereses saistībā ar kontrabandas sistēmu Latvijā, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Kāpēc JKP – Strīķei, [Jānim] Bordānam un Jurašam – ir vajadzīga Finanšu ministrija? Jo zem FM ir muitas policija un finanšu policija, un Strīķe ar Jurašu ir vispārzināms jumts kontrabandai,” izteicās Lembergs.

Viņaprāt, arī Iekšlietu ministrija ir nepieciešama JKP tieši šī paša iemesla dēļ. “Viņi vēlas koncentrēt savās rokās visu policiju, kas nodarbojas tai skaitā ar ekonomiskajiem noziegumiem. Savukārt premjers kontrolē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) un Drošības policiju (DP), un rezultātā tā visa sistēma, kurai ir jānodrošina cīņa ar kontrabandu, atrodas to rokās, kas vēl nesenā pagātnē bija šis kontrabandas jumts,” norādīja Ventspils mērs.

Pēc viņa sacītā, “tāpēc jau Jurašs un Strīķe tā ārdās, jo viņi pazaudē milzīgu ieņēmumu avotus”. “Protams, es neesmu blakus stāvējis, kad viņiem kāds tur naudu nesa, bet tā runā tieši policijas un kompetentu iestāžu aprindās,” piebilda politiķis.

Kā zināms, Jaunā konservatīvā partija paziņojusi, ka partijas pirmajā piedāvājumā par partiju atbildības jomu sadalījumu varētu būt izmaiņas. Bordāna ieskatā, premjera nominācija dod pamatu partijai pretendēt uz finanšu ministra amatu, kuru sākotnēji JKP piedāvāja atvēlēt “Attīstībai/Par” (AP).

Tāpat JKP jaunajā valdībā vēlētos uzņemties atbildību par Iekšlietu ministriju (IeM), kuru vadītu Juta Strīķe un, iespējams, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM).

Posted by Runā Lembergs on Wednesday, November 14, 2018

Pirms vairāk nekā trīs mēnešiem publiskotais raksts izpelnījies īpašu popularitāti tieši pēdējās dienās, kas liek domāt, ka šī tēma aktualizējusies saistībā ar notikumiem gan Saeimā, gan JKP partijā.

Posted by Bern Na Detta on Svētdiena, 2019. gada 10. marts

Foto: F64


2,028 skatījumi

Un Tavas domas par šo?