Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Tikai “naudas projekts” – Lembergs kodolīgi raksturo Kaimiņa partiju

Lai arī partijas KPV LV vērtības savulaik uzrunāja lielu sabiedrības daļu, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš nekad nav plānojis rīkoties saskaņā ar šīm vērtībām, jo viņam partija jau no sākta gala ir bijusi tikai “naudas projekts”, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Kaimiņš – tas ir Meroni projekts,” uzsvēra Lembergs, skaidrojot, ka partijai, kurai nav ideoloģiskā satura, nav arī dižas nākotnes.

“Protams, tika savākti dažādi cilvēki absolūti bez jebkādas ideoloģijas. Jūs jau nevarat vadīt valsti un realizēt politiku, kuras vienīgais sauklis ir pret Lembergu. Cik jūs varat ēst to Lembergu, jūs jau paēduši tik un tā no tā nebūsiet,” uzsvēra politiķis.

Pēc politiķa sacītā, Kaimiņš ir panācis visu to, ko vēlējies. “Viņš ir kļuvis par komisijas vadītāju, viņam ir mašīna, viņam ir sekretāre, viņam ir kabinets, viņam ir gana pieklājīga alga – Kaimiņš visu savu iecerēto ir sasniedzis, un aiz viņa kaut ūdens plūdi,” uzsvēra Ventspils mērs.

“Viņa galvenais uzdevums tagad ir mierīgi nodzīvot vēl trīs ar pus gadus, kas viņam Saeimā ir garantēti. Pārējie tur iet, nāk – kāda starpība. Lai noturētu koalīciju, viņiem pietiek, ka tur ir kāds ministrs, vēl kāds amats, viņiem ir trīs komisiju vadītāji, kuriem ir kabinets, mašīna un sekretāre, un līdz ar to viņi arī negrib zaudēt savu statusu, un ar šādām 5–6 balsīm koalīcijai ir pietiekami,” skaidroja Lembergs.

Kā zināms, KPV LV turpina vajāt neveiksmes – no partijas izstājas biedri, vairāki frakcijas deputāti norāda, ka nesaskaņas ar ministriem vēl vairāk šķeļ jau tā sadrumstaloto partiju un saasina iekšējās attiecības. Tāpat Saeima balsojusi par Ata Zakatistova izdošana kriminālvajāšanai, neraugoties uz to, ka viņš aicinājis balsot pret.


1,421 skatījumi

Un Tavas domas par šo?