Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Uzņēmēja: Gobzema sadarbība ar Meroni ir bīstama

Gobzems: Man nav bail runāt par jebkuru tematu!

Šonedēļ skaļu rezonansi sociālajos tīklos izsauca Ventspils uzņēmējas Evas Ciniņas publiskotā informācija saistībā ar KPV LV līderi – zvērinātu advokātu Aldi Gobzemu.

Uzņēmēja nosauca cilvēkus, kuri ietilpst tā saucamajā “Gobzema mafijā”, plašāk atklājot to, kas saista Gobzemu ar Edgaru Strodu, Anriju Matīsu, Andri Ameriku un Šveices advokātu Rūdolfu Meroni, kā arī norādīja, kāda loma iedalīta KPV LV sadarbība ar prokremlisko “Saskaņu”.

Mafija! Šērojiet, lūdzu! Ar uzvārdiem!
jeb
Būtu smieklīgi, ja nebūtu skumji…

Es, atšķirībā no Alda Gobzema, rītdienu…

Posted by Eva Cinina on Ceturtdiena, 2018. gada 26. jūlijs

Sava versija par Ciniņas atklājumiem bija arī pašam Gobzemam, kurš video tiešraidē izklāstījas, kādas ir viņa attiecības ar uzņēmējas nosauktajiem cilvēkiem.

Par manu ģimeni un kārtējo “kompromatu”. Kā jau teicu, man nav bailes runāt par jebkuru tematu. Un atvainojos, ka šodien divas tiešraides. Jūs man šo jautājāt, man jāatbild un jāskaidro.

Posted by Aldis Gobzems on Piektdiena, 2018. gada 27. jūlijs

Atbildot uz Gobzema publiskoto viedokli, Ciniņa paskaidroja, kāpēc, viņasprāt, Gobzema sadarbība ar Šveices advokātu Rūdolfu Meroni ir bīstama. “Gobzems, pieņemot Meroni atbalstu, praktiski kļūst līdzvērtīgs šveicietim, kam kāds advokāts piedēvējis garderobista lomu, kuram uz izrādes laiku uzticēts glabāšanā svešs mētelis, bet izrādes laikā garderobists šo mēteli piemēra, pāršuj, griež nost zelta pogas, visas darbības attaisnojot ar to, ka sargā mēteli Latvijas valsts interesēs, lai gan sen valkā kā savējo,” sacīja Ciniņa.

Gobzems kā vēl viens garderobists

Cilvēki, kuri izlasījuši manus ierakstus, uzdod jautājumu, kāpēc tāda neiecietība…

Posted by Eva Cinina on Sestdiena, 2018. gada 28. jūlijs

Skaidrs, ka uzņēmējas atklājumi ir pietiekami satraucoši, it īpaši brīdī, kad KPV LV reitingi ir būtiski pieauguši. Vai tiešām esam gatavi uzticēt mūsu valsti cilvēkiem, par kuriem ir aizdomas, ka tie savu mērķu sasniegšanai būtu gatavi rīkoties pret Latvijas interesēm?


2,050 skatījumi

Un Tavas domas par šo?