Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Zariņš: Patiesībā nekādas vēlēšanas šodien nenotiek

Koalīcija visu jau izlēmusi iepriekš!

Patiesībā nekādas Valsts prezidenta vēlēšanas šodien nenotiek – prezidents ir izvēlēts jau sen un tas ir Saeimas kārtības ruļļa pārkāpums, no Saeimas tribīnes norādīja Saeimas deputāts Ivars Zariņš (S).

“Šodien, redzot šo liekulības un arogances šovu, nevilšus prātā nāk Marka Tvena teiciens par to, ka, ja vēlēšanām būtu kāda nozīme, viņi neļautu mums to darīt. Sabiedrībai notiekošais tiek pasniegts kā Valsts prezidenta vēlēšanas. Patiesībā jau nekādas vēlēšanas šodien nenotiek. Prezidents ir izvēlēts jau sen. Un šodien tiek izsmelts mēģinājums prettiesiskā veidā leģitimizēt šo koalīcijas darījumu par vienu no augstākajām valsts amatpersonām, pārkāpjot Satversmi, pārkāpjot Saeimas kārtības rulli. Es saprotu, ka šādi apgalvojumi prasa pierādījumus, un man tie ir,” norādīja Zariņš.

Zariņš atgādināja, ka prezidijs neapstiprināja prasību prezidenta vēlēšanas rīkot 5. jūnijā, jo tad “koalīcijas darījums varētu neizdoties, jo kāds jau sēdētu cietumā”.

Viņš aicināja valdošo koalīciju apstādināt “liekulības prettiesisko farsu”: “Ja jūs to neizdarīsiet, es paziņoju, ka es šajā farsā nepiedalīšos,” uzsvēra Zariņš.

Foto: Saeimas kanceleja


1,781 skatījumi

Un Tavas domas par šo?