Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Administratīvie resursi cīņā par “Saskaņas” balsīm

Vai Saskaņa nodarbojas ar slēpto aģitāciju?

Tūlīt būs klāt 13. Saeimas vēlēšanas, un izskatās, ka šis laiks ir diezgan auglīgs partiju slēptai aģitācijai un administratīvo resursu izmantošanai.

Jau LTV ziņu raidījums “Panorāma” svētdien, 30. septembrī, ziņoja par atklātiem 20 slēptas aģitācijas gadījumiem. Portāls “Sliktās ziņas” ir saņēmis signālu no kāda pašvaldības bērnudārza, kura vadītāja vecāku sapulcē publiski paudusi savu atbalstu “Saskaņai” un konkrēti tās līderim, pašreizējam Rīgas mēram Nilam Ušakovam.

Incidents noticis septembra nogalē, kad pirmsskolās un vispārizglītojošajās skolās parasti norit vecāku sapulces. Kāda rīdziniece mums raksta: “Mana meita apmeklē divu tautību pirmsskolas izglītības iestādi. Vecāku sapulces laikā iestādes vadītāja izcēla, ka pilsētas mērs, kā viņa sacīja, Ušakova kungs, ir apsolījis bezmaksas ēdināšanu arī pirmsskolas audzēkņiem. Jautājums ir tikai par to, vai tas būs no 2019. gada, vai jaunā mācību gada. Uz to daļa no vecākiem saprotoši norādīja: “Nu, tiklīdz ievēlēs “Saskaņu”, tad arī būs!”

Vai vecāku sapulcē ir korekti pieminēt konkrētus politiķus? Kāpēc netiek minēts tas, ko lemj citi politiķi, piemēram, izglītības un zinātnes ministrs vai citi? Tā ir nelikumīga vadītāja amata stāvokļa izmantošana, cenšoties vecāku vidū piesaistīt jaunus vēlētājus “Saskaņa” sarakstam, savās domās dalījusies “Sliktās ziņas lasītāja.

Domājams, ka KNAB varētu interesēt administratīvo resursu izmantošana šajā sakarā, jo bērnudārza vadītāja izvēlējās paust atbalstu konkrētam politiķim savā darba laikā. To dzirdēja vairāki desmiti vecāku, turklāt šādas sapulces, iespējams, tika organizētas arī vairākkārt ar dažādu bērnudārza grupu vecākiem.

Foto: F64


2,336 skatījumi

Un Tavas domas par šo?