Kontakti

Neklusēsim par slikto!

Jums ir apnicis, ka nepārtraukti tiek runāts par labo un pozitīvo, lai gan aiz tā slēpjas daudzi satraucoši un negatīvi notikumi? Šī ir īsta vieta, lai uzzinātu jaunumus un faktus, kuri var ietekmēt jūsu turpmāko nākotni. Mēs neklusēsim par slikto!

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa


Par portālu

Portāls SLIKTĀS ZIŅAS apkopo aktuālākos un svarīgākos jaunumus visdažādākajās nozarēs, pastāstot lietas, kuras satrauc un neapmierina sabiedrību. Portāla mērķis ir izcelt tautai aktuālus un sasāpējušus jautājumus, pievēršoties to apspriešanai un risinājumiem.

Ko mēs darām

SLIKTĀS ZIŅAS redakcija regulāri seko līdzi aktuālajiem jaunumiem Latvijā un pasaulē, atspoguļojot notikumus, kuri satrauc sabiedrību. Mēs runājām par lietām, kuras citi labprātāk noklusētu. Mēs pastāstīsim par negatīviem notikumiem, kuri sabiedrību skumdina, sadusmo vai iedvesmo cīnīties! Laiks patiesībai!

MŪSU MĒRĶIS

SLIKTĀS ZIŅAS ir ik uz soļa un mums ikvienam ir tiesības uzzināt par satraucošāko Latvijas un pasaules dzīvē. Vai tā būtu politika, vai ekonomika, samazināti pabalsti vai slikti laikapstākļi, mēs esam šeit, lai jums to pastāstītu!

© Visas autortiesības pieder publikāciju autoriem.

Par portāla saturu atbild “Latvijas Žurnālistikas centrs”, reģ. nr. 40008244310
Tālrunis: 26901441 / e-pasts saziņai: info@lzc.lv / www.lzc.lv
Reklāmas izvietošanas iespējas skatiet: www.nmg.lv
Tālrunis: 26838384 / e-pasts saziņai: nmg@nmg.lv


12,957 skatījumi