Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Bordāns: Sabiedrībai saistībā ar Covid-19 tiek skaidroti 20% no tā, ko vajadzētu

Sabiedrībai Covid-19 lēmumi tiek skaidroti ar aizturi!

Iespējams, valdības komunikācija ar sabiedrību par Covid-19 jāatdod profesionāļu rokās, šorīt intervijā Latvijas Radio pieļāva tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

“Valdība ar šādu krīzes situāciju saskaras pirmo reizi. Un mēs, iespējams, pirmo reizi apgūstam arī šo mācību,” sacīja Bordāns, kurš pašreizējo valdības komunikāciju vērtēja ar sešām no desmit ballēm.

Pēc Bordāna domām, valdības skaidrošanas darbs notiek ar aizturi un komunikāciju ar sabiedrību būtu jāuztic profesionāļiem, ne tikai politiķiem.

“Būtu jāskaidro sabiedrībai, kāpēc šādi lēmumi ir pieņemti. Un es domāju, ka mēs to skaidrojam, bet man liekas, ka ar kaut kādu aizturi. [..] Tiek skaidroti ap 20% no tā, ko vajadzētu,” uzskata ministrs.

Bijām vērsušies valdībā un Saeimā par to, ka informācija ir nepietiekama un haotiska gan no satura viedokļa, gan no pieejamības viedokļa. Ja premjers paziņo kaut ko vienu. bet pēc tam ministri runā kaut ko citu, tas rada fonu, lai rastos sabiedrības neinformētība.

Valdības komunikāciju šorīt intervijā LTV kritizēja arī tiesībsargs Juris Jansons, norādot, ka ir nepieņemami, piemēram, piektdienā izmainīt lēmumu un tad sagaidīt, ka sestdienā tas jau tiks pildīts.

“Bijām vērsušies valdībā un Saeimā par to, ka informācija ir nepietiekama un haotiska gan no satura viedokļa, gan no pieejamības viedokļa. Ja premjers paziņo kaut ko vienu. bet pēc tam ministri runā kaut ko citu, tas rada fonu, lai rastos sabiedrības neinformētība,” sacīja Jansons.

Foto: Valsts kanceleja


903 skatījumi

Un Tavas domas par šo?