Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecība izsauc sašutumu! “Tik necaurskatāmi un negodīgi nav bijis!”

Vai slikts sākums svētkiem?

Pagājušajā nedēļā sākusies biļešu tirdzniecība uz gaidāmajiem Dziesmu un deju svētku pasākumiem. Arī šoreiz tā nav iztikusi bez dažādām sūdzībām gan saistībā ar rindu garumu, gan biļešu cenu.

Sociālā tīkla “Facebook” lietotājs Kristaps ir pārliecināts, ka biļešu tirdzniecība ir necaurskatāma un negodīga, uzskaitot tam vairākus iemeslus:

“1. Uz vietas “Sky” biļešu tirgotāja Megija ar otru kolēģi izdrukā vispirms kaudzi biļetes un noliek zem galda! Pat kāds pie Saeimas frakcijām nepiederošs deputāts neko nespēja padarīt, tik noplātīja rokas un savu videokameru nebija ieslēdzis.
2. Virtuālā rinda – zem katras kritikas! Neviens nezina, kāds ir viņa kārtas numurs. Nav info, kādi numuri šobrīd tiek apkalpoti.
3. Statistika – visus datus par skaitliski vai procentuāli atlikušajām vietām varēja publicēt automātiski tajā pat virtuālās rindas lapā.
4. Kas rīko svētkus, ja ne Latvijas Nacionālais kultūras centrs? Kādi iesniegumi jāraksta?
Tā pasākuma rīkotāji saprot elektronisko komunikāciju.Slikts sākums skaistiem svētkiem,” raksta Kristaps.

Ļoti nesmuki @Dziesmusvetki #DzSv!

Tik necaurskatāmi un negodīgi nav bijis:
1. uz vietas Skai biļešu tirgotāja Megija…

Posted by Kristaps Kārkliņš on sestdiena, 2018. gada 3. marts

Video ar notikušo publiskojis arī Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, rakstot: “Stāvam rindā ap 400 cilvēku un nesaprotam, kas tajā somiņā ieslīdēja iekšā- apdrukātas vai neapdrukātas biļetes? ”

Šādi var vai nevar darīt? Jūs man pasakiet lūdzu. Stāvam rindā ap 400 cilvēku un nesaprotam, kas tajā somiņā ieslīdēja iekšā- apdrukātas vai neapdrukātas biļetes? Tūlīt būs riktīgs trobels par visu Sky&More #visinikni

Posted by Artuss Kaimins on sestdiena, 2018. gada 3. marts


1,452 skatījumi

Un Tavas domas par šo?