Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Gobzems: Kariņa nekad nav, kad viņu vajag

Politiķis pārmet premjera bezdarbību saistībā ar Misānes lietu!

Saeimas deputāts Aldis Gobzems pārmet Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) bezdarbību saistībā ar Kristīnes Misānes lietu.

“Kur ir premjers Kariņš? Jūs viņa rīcību esat pamanījuši? Viņa nav! Viņa nekad nav, kad vajag! Smaida savu muļķīgo smaidu kaut kur noslēpies, kad valsts pilsonis jāglābj!” ass savos izteikumos ir Gobzems.

Viņš aicina sabiedrību aktīvi iestāties par Kristīni Misāni, norādot, ka “ja nevar premjers un prezidents, ja nevar ministri, Eiropas komisāri Dombrovski, deputāti un visu latviešu aizstāvji Zīles, sekretāri, citas mūsu varas “zvaigznes”, tad mēs taču varam”.

“Rakstot par Kristīni Misāni, lūdzu, lietojiet haštagus (mirkļbirkas) cilvēktiesību institūcijām, medijiem, Dānijas varas institūcijām, Eiropas institūcijām utt. Visus, ko spējat atrast un iedomāties. Rakstiet angliski Dānijas bērnu tiesību aizsardzības organizācijām utt. Mums ir jāpanāk, ka mūsu valsts vadītāju vietā pamostas Eiropā,” mudina politiķis.

Kā zināms, Dānijas apgabaltiesa piektdien nolēma paturēt apcietinājumā par sava bērna nolaupīšanu Dienvidāfrikas Republikā (DĀR) apsūdzēto Misāni. Paredzams, ka viņa 20.februārī tiks izdota DĀR.

Foto: Valsts kanceleja


1,197 skatījumi

Un Tavas domas par šo?