Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Hokeja kluba “Venta 2002” īpašnieks Landmanis klubam piešķirto finansējumu, iespējams, izšķērdējis savām vajadzībām

Vai Landmanis hokeja klubu gadiem izmantojis savu privāto politisko mērķu realizēšanai?

Hokeja kluba “Venta 2002” valdes loceklis un īpašnieks Aivis Landmanis Ventspils pilsētas domes piešķirto finansējumu hokeja klubam, visticamāk, ir izmantojis personīgiem mērķiem, nevis atbalstot bērnu un jauniešu sportu, žurnālistus informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot esošo situāciju hokejā, Lembergs norādīja, ka, atšķirībā no Landmaņa, Ventspils pilsētas dome no savas puses turpina atbalstīt bērnu un jauniešu sportu, nejaucot sportu ar politiku.

Tāpat šobrīd Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde esot iesniegusi tiesā prasību par 16 tūkstošu eiro piedzīšanu no “Venta 2002” valdes locekļa un īpašnieka Aiva Landmaņa: “Tā kā viņam atskaiti [par iztērēto finansējumu] vajadzēja iesniegt jau maijā, tad jūlijā Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde ir iesniegusi prasību tiesā par 16 tūkstošiem eiro, lai no Landmaņa piedzītu 16 tūkstošus eiro, ko Landmanis, kā tiek ziņots, ir vienkārši notrallinājis un izmantojis ne tiem mērķiem, kas paredzēti līgumā starp Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldi un hokeja klubu “Venta 2002”,” informēja Lembergs.

“Nauda bija paredzēta bērnu un jauniešu hokejam – tas nozīmē, ka klubs šo naudu ir iztērējis ne šim mērķim,” papildināja politiķis.

Viņš norādīja, ka prasība šobrīd ir tiesā: “Protams, ja viņi naudu atdos, tad mums nav mērķis tiesāties,” piebilda Ventspils mērs.

Kā jau iepriekš norādīts, Ventspils pilsētas dome jau atbalsta un turpinās atbalstīt hokeja attīstību Ventspilī, kā arī citus sporta veidus.

Lembergs pauda viedokli, ka Landmanis hokeja klubu “Venta 2002” gadiem izmanto savu privāto politisko mērķu realizēšanai, un nu, pēc tam, kad paša dēls vairs nesporto šajā klubā, Landmanim ir politiski izdevīgi maksimāli pasliktināt biedrības “Ventspils Hokeja savienība” sadarbību ar Ventspils pilsētas domi.

“Landmanis šobrīd ļoti aktīvi izmanto šo hokeja tēmu, lai gūtu politisko atpazīstamību, lai reklamētu sevi kā politiķi. [..] Cilvēks savā naidā un saprāta zudumā šobrīd dara visu, lai Ventspils bērniem un jauniešiem nedotu iespēju trenēties un spēlēt hokeju. Bet dome ir pieņēmusi lēmumu, un klubam, citam gan, ir piešķirti 230 tūkstoši eiro,” sacīja Lembergs, apliecinot, ka hokejs Ventspilī tiks atbalstīts arī turpmāk.

Foto: F64


1,139 skatījumi

Un Tavas domas par šo?