Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

JKP nodaļas vadītājs ar ģimeni dara kaunu visiem ventspilniekiem

Īsts apkaunojums!

Nepatīkamas sajūtas palikušas kādas mājas īpašniekiem Ventspilī. Šo māju vairāk nekā gadu īrēja laulātais pāris – Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics ar savu dzīvesbiedri Andželiku Jurševiču.

Mājas īpašniece Natalija Ķ. uzskata, ka īrnieki radīja viņas ģimenei morālos un materiālos zaudējumus, un vērsās laikraksta “Ventas balss” redakcijā, lai pastāstītu par savu nepatīkamo pieredzi. 

“Laulātais pāris sazinājās ar mums, atsaucoties uz sludinājumu par īpašuma izīrēšanu. Patiesībā mēs vēlējāmies pārdot māju Ventspilī, jo paši šeit vairs nedzīvojām jau vairākus gadus. Savukārt Jurševicu pāris vēlējās iegādāties māju. Taču, pirms vienoties par pirkšanu un pārdošanu, pāris vēlējās padzīvot mājā vienu gadu kā īrnieki,” izdevumam atklāj Natalija.

Lai arī jaunie īrnieki likušies patīkami cilvēki, pirmās problēmas parādījušās jau tad, kad Jurseviču pāris kavējis komunālos maksājumus. “Kad es atgādināju īrniecei par to, viņa solīja dzēst parādu, taču mēs ik pa laikam saņēmām atgādinājumus par parādiem no komunālajiem uzņēmumiem. Jau toreiz mums vajadzēja kaut ko nojaust, taču mēs turpinājām ticēt mūsu īrnieku goda prātam,” atzīst mājas saimniece.

Taču ierodoties mājās, Natalijai pavērās šausmīgs skats – māja nebija tādā izskatā, kāda tā tika izīrēta. Īrnieki bija pārvietojuši mēbeles pa visu māju – pārstūmuši klavieres, kaut kur nolikuši no 2 stāva lielo matraci, norobežojuši viesistabu, pa visu māju izkārtojuši savas mēbeles, pie sienas piekāruši gleznas, viena no trīs tualetēm bija pārvērsta par būvmateriālu noliktavu. “Ieraugot, kādā stāvoklī ir māja un mēbeles gadu pēc līguma noslēgšanas, mēs atteicāmies uzskatīt garantijas depozītu kā maksājumu par īres pēdējo mēnesi un pieprasījām samaksāt pēdējo īres maksājumu. Īrniece atteica agresīvā formā, apsolot, ka atdos māju tādā veidā, kādā to saņēma pirms īrēšanas,” stāsta Natalija.

Taču trakākais sekoja pēc tam, atzīst Natalija, norādot, ka īrniece nenodeva māju līgumā paredzētajā kārtībā. “Kad mēs 23. februārī atbraucām uz Ventspili un iegājām pa vārtiem, ieraudzījām pagalmā svešu mašīnu, mājas atslēga atradās uz palodzes un māja nebija uzlikta uz signalizācijas. Taču vislielākais šoks mūs sagaidīja, kad iegājām mājā. No mājas bija pazuduši visi trauki un visas veļas automāta šļūtenes. Trauku mazgājamā mašīna bija sabojāta, no visiem traukiem bija palikušas tikai trīs pannas, kas nebija derīgas lietošanai. Vēlāk daļu trauku bijusī īrniece atsūtīja mums,” atzīst mājas saimniece.

Neapšaubāmi redzot nekārtību, kādu atstājis Jurševiča pāris, pārņem dziļas pārdomas – dzīvokļa īpašniece uzticējusies nevis vienkāršam pretīmnācējam no ielas, bet cilvēkam, kurš medijos pazīstams kā Jaunās konservatīvās partijas nodaļas vadītājs, kurš devis solījumu strādāt ventspilnieku un sabiedrības labā, kuram šķita, ka var droši uzticēties. Bet redzot visu šo postažu, gluži neviļus rodas jautājums – kas būtu, ja viņi tiktu ievēlēti Ventspils pilsētas domē vai Saiemā? Vai mūs gaidītu tādā pati postaža?

Jurševiču pāris atstājis nepatīkamu pēcgaršu, jo, lai arī cik godīgu un kārtīgu cilvēku iespaidu viņi necenstos atstāt, šāda rīcība darījusi kaunu visiem ventspilniekiem. Turklāt īpašniece solījusies par šo gadījumu pastāstīt tikai Ventspilī, bet arī visā Latvijā, kas nu noteikti nedarīs ventspilniekiem nekādu godu!

Foto: “Ventas balss” 11. aprīļa numura ekrānšāviņš


3,370 skatījumi

Un Tavas domas par šo?