Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kariņš: Saistībā ar Covid-19 esam tumšākajā brīdī

Premjers norādīja uz to, ka publiskajā telpā ir ļoti daudz dezinformācijas!

Esam vistumšākajā brīdī cīņā ar Covid-19, bet, ievērojot ierobežojumus, tiksim tam cauri, intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” teica premjerministrs Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).

“Izaicinājums saturēt valdību kopā šādos laikos nav no visvieglākajiem. Mums visiem valstī ir viens kopīgs mērķis – pārvarēt Covid-19. Valdībā katrs apzinās savu atbildību. Mans virsuzdevums ir komandu virzīt uz vienotu mērķi. Mēs šobrīd esam vienoti,” pauda Kariņš.

Pēc viņa sacītā, katrs ministrs atbild par savu nozari, savukārt viņš pats virza komandu uz kopīgo mērķi, kas ir pārvarēt Covid-19.

Premjers atzina, ka nav ar visu apmierināts, bet galvenais ir virzīties uz kopīgo mērķi: “Es arī sadzirdu, ko Valsts prezidents saka, ko avīzes raksta un kas sociālajos tīklos virmo. Es arī neesmu pilnīgi ar visu apmierināts. Bet šobrīd man ir svarīgi saturēt komandu kopā un virzīties uz kopīgo mērķi – pārvarēt Covid-19.”

Valdības vadītājs aicināja palikt mājās un atteikties no liekas došanās uz veikalu, kā arī satikšanās ar draugiem: “Mūsu katra atbildība ir tikpat liela kā pirms 100 gadiem, bet nav jāiet kaujas laukā, ir jāpaliek mājās, jāatsakās no tīkamā,” sacīja politiķis.

Viņš arī norādīja uz to, ka situācija slimnīcās var kļūt vēl akūtāka, ja turpinās palielināties saslimšana ar Covid-19: “Ja cilvēki turpinās saslimt, slimnīcas turpinās piepildīties, mediķi būs aizvien vairāk noslogoti. Ja tā turpināsies, būs jāpārtrauc citu veselības pakalpojumu sniegšana, lai koncentrētos uz Covid-19. Tam būtu graujošas sekas uz sabiedrības veselību kopumā.”

“Ir ļoti daudz dezinformācijas publiskajā telpā. Es domāju, ka tam pamatā ir cilvēku bailes un neziņa. Es izprotu šīs grūtības, kā tas ir – pārkārtoties. Mēs visi gribam satikties ar draugiem, radiem, bet mēs to nedarām, jo mēs izprotam situācijas nopietnību,” norādīja Kariņš.

“Situācijā, kad ir bailes, kad ir grūti pārkārtoties, ir cilvēki, kas stāstīs pilnīgi pretējo – ka nav ko baidīties, nav ko aizsargāties. Šie cilvēki nestāsta patiesību. Jāsaprot, ka mums tomēr ir liela atbildība vienam pret otru,” turpināja premjers.

Foto: Valsts kanceleja


911 skatījumi

Un Tavas domas par šo?