Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Ķuzis: Arī šogad provokāciju risks 16. martā pastāv

Izstrādāti vairāki rīcības scenāriji!

Provokāciju risks 16. marta pasākumos pastāv, bet pagaidām nav pamata lielām bažām, šorīt intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Viņš norādīja, ka, līdzīgi kā citus gadus, arī šogad provokāciju risks 16. martā pastāv. Pēc viņa sacītā, situācija tiek uzraudzīta jau nedēļu, pusotru. “Pašlaik ir grūti izdarīt prognozes, jo dažādas lietas var notikt spontāni. Tādēļ arī izstrādāti vairāki rīcības scenāriji,” atzina Ķuzis.

Vaicāts, vai ir ziņas, ka valstī būtu iebraukuši kādi radikāli noskaņoti cilvēki, policijas priekšnieks uzsvēra, ka pagaidām nav informācijas, kas būtu par pamatu lielām bažām. Viņš gan pieļāva, ka, ņemot vērā, ka šis ir vēlēšanu – Eiropas Parlamenta vēlēšanu – gads, atsevišķi cilvēki 16. martu var izmantot, lai pievērstu sev uzmanību.

Šogad gan 16. marta pasākumi atšķirsies ar to, ka tie notiks brīvdienā. Ķuzis pieļāva, ka daļai cilvēku varētu būt interese atnākt un paskatīties, kas notiek. Tomēr policijas priekšnieks aicināja saprast, ka tā nav nekāda izrāde vai šovs.

Arī šogad Brīvības pieminekli plānots ierobežot ar barjerām.

Foto: Saeimas kanceleja


1,376 skatījumi

Un Tavas domas par šo?