Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs asi kritizē Kariņa uzrunu pirmajā Adventē: Nepieminēt vispār Adventi – tas nav premjera cienīgi

Kariņa uzruna tiek plaši kritizēta arī sociālajos tīklos!

Ventspils mērs Aivars Lembergs kritiski vērtēja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) pirmās Adventes uzrunu, norādot, ka šajā dienā runāt tikai un vienīgi par Covid-19 neesot bijis valsts vadītāja cienīgi.

“Es tā jūtu, ka valdībai ir sveša pirmā Advente un krāšņi izgaismoti Ziemassvētki un pilsētas. Ja premjers pirmajā Adventē, sakot runu, runā tikai un vienīgi par Covid-19 un to, kā viņš viens pats tiks galā un ka pārņems vadību, tad to vajadzēja pateikt nākošajā dienā, nevis pirmajā Adventē,” uzskata Lembergs, kurš Kariņu pēc šīs runas sociālajos tīklos salīdzināja ar antikristu.

“Vismaz es uztveru pirmo Adventi kā gaidīšanas laiku pirms Kristus dzimšanas dienas. Mājās visi iededz adventes vainagā pirmo sveci. Vismaz adventes vainagu varēja nolikt priekšā, lai tomēr Latviju ar kristietību pozicionētu,”

Viņš norādīja, ka premjeram, protams, nav pienākums būt ticīgam, tomēr viņam vajadzētu ņemt vērā pirmo Adventi.

“Nepieminēt vispār Adventi – tas nav premjera cienīgi. Var jau būt, ka tur, kur viņš ir dzimis un audzis – Amerikā, iespējams, ka attieksme pret kristietību tur ir tieši tāda, bet Latvijā tā nav,” piebilda Lembergs.

Politiķis norādīja, ka kopš PSRS sabrukšanas ir pagājuši 30 gadi un Kariņam vajadzētu pierast, ka mēs dzīvojam neatkarīgā Latvijā un neesam PSRS, un ateisms nav galvenā valsts politika. “Bet piedosim viņam arī šādu kļūdu,” piebilda Lembergs.

Kā zināms, svētdien, 29. novembrī, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiešraidē uzrunāja sabiedrību, norādot, ka saslimstība ar Covid-19 valstī turpina izplatīties, veselības aprūpes sistēma un mediķi ir pārslogoti, tādēļ šobrīd valsts atrodas ļoti kritiskā brīdī. Viņš pavēstīja, ka rosinās valdību lemt par stingrākiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, kā arī ārkārtējās situācijas pagarināšanu, un aicināja sabiedrību stingri ievērot ierobežojumus.

Foto: F64


2,108 skatījumi

Un Tavas domas par šo?