Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Atbildība par kravu samazinājumu ostās jāuzņemas pašam Linkaitam

Latvijas ostās pērn pārvadātais kravu apjoms samazinājies par 28%!

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP) jau divus gadus bez rezultāta runā, ka ostām jāstrādā pie alternatīvu kravu piesaistes, žurnālistiem sacīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot Linkaita izteikumus, ka ostām un visiem loģistikas procesa dalībniekiem aktīvi jāstrādā pie alternatīvu kravu piesaistes – kravu diversifikācijas, Lembergs ironiski norādīja, ka “ostu darbības rezultāti parāda, kā Linkaits pie tā jau divus gadus strādā.”

Kā zināms, saskaņā ar ostu darbības rezultātiem, Latvijas ostās pērn pārvadātais kravu apjoms samazinājies par 28%, tai skaitā Rīgas osta pārkrāva 23,687 miljonus tonnu kravu, kas ir par 27,7% mazāk nekā gadu iepriekš, Ventspils ostā kravu apgrozījums samazinājies par 36,9%, bet Liepājas ostā samazinājums ir par 10%, salīdzinot ar 2019. gadu.

“Tagad viņš ko aicina? Mani aicina? Kas tad to [tranzītu] sagrāva? Es vai viņš? Bordāns vai es? Kariņš vai es? Levits vai es? Ko no manis var prasīt? Redz, kur gada rezultāti tam, ka Lembergs nav Ventspils brīvostas valdē,” uzsvēra Lembergs.

Politiķis atzina, ka nevēlas pārspīlēt savu lomu tranzīta nozarē, taču “es kaut ko tai nozarē zinu un pazīstu.”

“Lai Linkaits tagad izlabo šo situāciju, es gribu to redzēt,” piebilda politiķis.

Foto: Valsts kanceleja


1,433 skatījumi

Un Tavas domas par šo?