Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Bordānam dots uzdevums politiski izrēķināties ar NEPLP

Kāpēc Bordāns vēlas atbrīvot no amata NEPLP vadītāju?

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāju Daci Ķezberi vēlas atbrīvot no amata tikai viena iemesla dēļ – jo Latvijas sabiedriskos medijus vairs neuzrauga sorosisti, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot ziņu, ka Bordāns paziņojis, ka uzdevis ministrijā meklēt veidus, kā no amata atstādināt NEPLP vadītāju Daci Ķezberi, Lembergs norādīja, ka “stāsts ir pavisam vienkāršs” un tam nav nekāda sakara ar to, ka padome strādātu neefektīvi, bet ar to, ka iepriekšējās NEPLP vēlēšanās sorosisti zaudēja.

“Pirms tam bija sorosistu kontrolēta nacionālās televīzijas un radio padome. Iepriekšējās vēlēšanās viņi zaudēja, jo Ķezbere, Līdaka un citi nav Sorosa stipendiāti, un līdz ar to visiem sorosistiem tas bija kā dadzis acīs. Un, protams, tā kā sorosisti kontrolē gan radio, gan televīziju – viņi jūtās apdraudēti. Šī radio un televīzijas padome sorosistu politisko vadību televīzijā atbrīvoja no amata un bija jaunas televīzijas vadības vēlēšanas. Un to, ko NEPLP iecēla – tie atkal nebija sorosisti, līdz ar to sanāk, ka tā NEPLP padome ir nekam nederīga, jo izvēlas nepareizos cilvēkus. Nevis tos, kurus saka Sarmīte Elerte, “Delna” un Sorosa fonds – Latvija un viņu politiskie ielikteņi Saeimā, tostarp “Vienotība”, “Attīstībai/Par”, Nacionālā apvienība, Jaunā konservatīvā partija,” skaidroja Lembergs.

“Un Bordānam tagad ir dots uzdevums izrēķināties ar NEPLP, jo viņi neliek amatos iekšā sorosistus. Tas arī ir viss stāsts. Viss pārējais ir miglas pūšana […]. Es jau Bordānu saprotu – viņš ir nobijies, ka viņu noņems no amata. Viņam Rūdolfs Meroni vairs nedos naudu. Tur viss ir skaidrs. Nomaksāts un viss notiek,” komentēja Lembergs.

Viņš gan atgādināja, ka NEPLP ir Saeimas ievēlēta padome, un tur jābūt rupjiem likuma pārkāpumiem, lai runātu par to, ka tos var atbrīvot no amata.

Foto: Valsts kanceleja


1,540 skatījumi

Un Tavas domas par šo?