Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Bordāns melo ļoti pārliecinoši – pat ausis viņam nekustas

Cik ilgi to stabuli par oligarhiem Bordāns pūtīs?

Tieslietu ministrs, Jaunās konservatīvās partijas (JKP) līderis Jānis Bordāns ir pārliecinošs melis, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot Bordāna izteikumus, ka 2020. gada valsts budžets ir pirmais budžets, kas Latvijā veidots bez oligarhu klātbūtnes, Lembergs norādīja, ka “Bordāns diemžēl nenorādīja, par kuru oligarhu viņš runā”.

“Ja viņš domā Rūdolfu Meroni, kas ir viņa maizes devējs, tad Meroni piedalās valsts budžeta veidošanā vistiešākā veidā,” izteicās Lembergs, turpinot, ka Kariņa valdības budžetu lielā mērā nosaka Bordāna maizes tēvs Rūdolfs Meroni jeb tautā saukts par Ostapu Benderu.

Un tas notiekot pie apstākļiem, kad Meroni neesot ne LR pilsonis, ne arī Latvijā oficiāli reģistrētas partijas vadītājs, kuras biedri ir pārstāvēti Saeimā.

“Bet cik ilgi to stabuli par oligarhiem Bordāns pūtīs? Kas būs, ja viņi nomirs? Kas tad viņiem būs tas putnu biedēklis?” retoriski vaicāja Lembergs.

Viņš norādīja, ka ir virkne oligarhu, kas nosaka valdības dienas kārtību, taču neviens no tiem neesot politiķis. “Māris Martinsons nevada nevienu partiju. Sprūda kungs arī nevada nevienu partiju. Vītols arī nevada nevienu partiju. Šlesers un Šķēle arī nevada nevienu partiju,” skaidroja politiķis.

“Taču, ja Bordāns domājis mani, tad es esmu partijas vadītājs un divi cilvēki no manas partijas ir pārstāvēti Saeimā un piedalīsies budžeta veidošanā, tā kā šeit Bordāns atkal ir tālu no patiesības,” sacīja Lembergs.

“Bordāns arvien vairāk sapinās melos, bet, ja skatās uz viņa seju, tad melo viņš pārliecinoši. To viņam atņemt nevar. Tā kā, ja kāds grib iemācīties melot, ausis nekustinot, ņemiet kursus pie Bordāna, Strīķes un Juraša,” ironizēja Lembergs.
Foto: F64


1,426 skatījumi

Un Tavas domas par šo?