Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Bordāns un kompānija – tas ir sens jumts tabakas kontrabandai

JKP nodarbojas ar kontrabandas piesegšanu?

Jaunā konservatīvā partija (JKP) šobrīd ļoti nervozē, jo var zaudēt savu jumtu tabakas kontrabandai, komentējot iemeslu, kādēļ tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) noraidījis iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KPV LV) 23. maijā nosūtīto rosinājumu paplašināt sodu par nelikumīgu tabakas produktu izplatīšanu, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Ir tāds vispārzināms fakts, un ļoti plaši runā par to, ka galvenie tabakas kontrabandas piesedzēji bija Bordāna divi partijas biedri – [Juris] Jurašs un [Juta] Strīķe. Un jebkuras Bordāna darbības saistībā ar tabakas kontrabandu ir jāskatās caur šo prizmu,” izteicās Lembergs.

“Bordāns un kompānija – tas ir sens jumts tabakas kontrabandai,” uzsvēra Lembergs, norādot, ka Juraša pozīcija bijusi tāda, ka “vienmēr jau var pateikt, ka kontrabandas krava jālaiž cauri, jo ir kāda speciāla operācija un neviens viņu nekontrolē, kas un kā.”

“Tad, kad viņi abi zaudēja darbu KNAB, tad visa šī jumta būšana pajuka un viņu zaudējumi mērāmi simtiem miljoniem eiro,” norādīja politiķis.

“Līdz ar to šobrīd viņi ir ārkārtīgi nervozi. Viņiem nav izdevies paņemt iekšlietu ministra posteni, kas nodrošinātu šo kontrabandas jumtu. Viņi gribēja paņemt Valsts drošības policiju – tas viņiem arī neizdevās. Bet, ja būtu izdevies, tas viņiem atkal būtu jumts. Un caur šo prizmu vajag skatīties uz Bordāna, Strīķes un Juraša politiskajām aktivitātēm. Tur apakšā ir nauda, nauda, un nekas cits, kā nauda,” norādīja Lembergs.

Foto: F64


2,643 skatījumi

Un Tavas domas par šo?