Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Delna darīs visu, lai apturētu Ventspils mūzikas skolas un koncertzāles būvniecību

“Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) darīs visu, lai Ventspilī mūzikas skolas un koncertzāles nebūtu, žurnālistiem izteicās Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot organizācijas “Delna” vēršanos pret Valsts Ventspils Mūzikas vidusskolas ar koncertzāles funkciju projekta īstenošanu, Lembergs pauda pārliecību, ka tā turpinās ieguldīt visus pūliņus un resursus, lai apturētu Ventspils mūzikas skolas un koncertzāles būvniecību.

“”Delna” turpina nerimtīgi darīt visu, lai Ventspilī neuzbūvētu jaunu mūzikas skolu ar koncertzāli. Viņi vērsās Satversmes tiesā, lai nepieļautu skolas būvniecību un tur zaudēja. Tagad viņi tiesājas un pagaidām viņi ir zaudējuši, bet jāsaka, ka skolas un koncertzāles gatavība šodien jau ir aptuveni 60%,” sacīja Lembergs.

“Viņi tagad cīnās, lai nepieļautu būvniecību. Kad uzbūvēs, tad cīnīsies, lai nojauktu (…) Viņi man tiesā zaudēja, un tagad viņi turpina vērsties pret mūzikas skolas audzēkņiem, pedagogiem un visiem kultūras mīļotajiem un atbalstītājiem, bet Džordžs Soross šajā pasākumā izgāzīsies, lai gan viņa pozīcijas ir ļoti spēcīgas,” izteicās Lembergs.

Kā zināms, SIA “Kurzemes filharmonija” pagājušajā nedēļā saņēma Administratīvās rajona tiesas 24. aprīļa lēmumu, no kura izriet, ka “Sabiedrībai par atklātību – Delna” nav izdevies apturēt Ventspils mūzikas skolas un koncertzāles būvniecību.

Ventspils Mūzikas vidusskolas ēkas un koncertzāles būvniecību plānots pabeigt 2019. gadā, kad Ventspils iegūs ne tikai mūsdienīgu, energoefektīvu izglītības iestādes mājvietu, bet arī augstvērtīgu koncertu norises vietu.


3,735 skatījumi

Un Tavas domas par šo?