Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: JKP cieta sakāvi RD vēlēšanās, jo vēlētāji atcerējās tās iepriekšējos neizpildītos priekšvēlēšanu solījumus

Neraugoties uz to – JKP ar šantāžu panākusi savu un Ozola virzīta vicemēra amatam!

Viena no lielākajām zaudētājām Rīgas domes (RD) vēlēšanās bija Jaunā konservatīvā partija (JKP), žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Šajās Rīgas domes vēlēšanās lielu sakāvi cieta “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai”. Ja saskaita kopā, tad viņi zaudēja 2/3 vēlētāju balsis. Otri, kuri cieta smagu sakāvi, bija Jaunā konservatīvā partija, kurai būtiski samazinājies atbalsts,” komentēja Lembergs.

Skaidrojot, kāpēc tas tā noticis, Lembergs norādīja uz to, ka rīdzinieki nav muļķi un redz, ka JKP nevienu savu solījumu nav izpildījusi, bet vienu pārpildījusi, proti, pirmo reizi Latvijas vēsturē izlūgusies ASV sankcijas pret valstij piederošo Ventspils brīvostas pārvaldi.

“Tas ir unikāls gadījums, kas gan Latvijas vēsturē, gan visas pasaules vēsturē ir pirmo reizi. Tas ir izcils sasniegums, bet vēlētājs Rīgā laikam tā nedomā,” ironiski piebilda politiķis.

Vienlaikus, pēc politiķa sacītā, JKP ar šantāžu ir panākusi savu un Rīgas vicemēra amatam tiek virzīta Linda Ozola (JKP).

“Jaunās konservatīvās partijas politiķi ir absolūti nekaunīgi – viņiem ir vajadzīgi tikai amati, nauda, krēsli un ietekme. Un JKP, būdama zaudētāja vēlēšanās un vismazāko atbalstu guvusī, savu vietu zem saules ir izcīnījusi ar šantāžu. [..] Staķis būs mērs tikai tad, ja Ozola būs vicemērs. Un tas ir viss stāsts. Tātad amati, amati un vēlreiz amati,” uzsvēra Lembergs.

Kā zināms, topošās Rīgas domes koalīcijas četras frakcijas ir nolēmušas izveidot trešo vicemēra amatu. Partiju apvienības “Attīstībai/Par!” un partijas “Progresīvie” (APP) kopīgā saraksta līderim Mārtiņam Staķim pretendējot uz mēra amatu, vicemēru amatus ieņems Vilnis Ķirsis (JV), Edvards Smiltēns (NA/LRA) un Linda Ozola.

Foto: F64


1,074 skatījumi

Un Tavas domas par šo?