Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: JKP ir ieinteresēta panākt Saeimas ārkārtas vēlēšanas

Vai JKP deputāti meklē ieganstus, lai pozīcijā neatrastos?

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) interesēs ir Saeimas ārkārtas vēlēšanas, jo viņi ir pārliecināti, ka var uzlabot savu rezultātu, preses konferencē norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot bijušā premjera amata kandidāta Alda Gobzema (KPV LV) izteikumus, ka “arvien vairāk izskatās, ka JKP deputāti meklē ieganstus, lai paši pozīcijā nemaz neatrastos nekad”, viņš atzina, ka “šādam apgalvojumam drīzāk piekristu”.

Pēc Lemberga sacītā, tas, ko JKP ir solījuši vēlētājiem, nav izpildāms. “Viņi ir solījuši, ka realizēs savus sociālos pasākumus jau 2019. gadā, bet tam ir vajadzīgi 2,2 miljardi eiro papildus finansējuma, bet, pēc prognozēm, papildus brīva nauda varētu būt tikai ap 40 miljoniem eiro. Vairāk nekā 2 miljardi un 40 miljoni – nav jāiet divpadsmitajā klasē, lai saprastu, ka tas ir kā diena pret nakti un tas nav izpildāms,” skaidroja politiķis.

Viņaprāt, JKP grib panākt, lai izskatās tā, ka viņi ir apbižotie (‘aizvainotie’ – red.) un viņus nelaida pie varas. “Viņu intereses ir ārkārtas vēlēšanas, jo viņi ir pārliecināti, ka ārkārtas vēlēšanās viņiem tas rezultāts būs labāks un pārstāvniecība Saeimā būs lielāka,” izteicās Lembergs, piebilstot, ka viņi cer dominēt, jo pašlaik JKP tādas iespējas neesot.

Kā zināms, Jānis Bordāns (JKP) tika nominēts kā pirmais premjerministra amata kandidāts, kuram Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzticēja valdības veidošanu, taču neizpildāmie JKP solījumi un ultimatīvie uzstādījumi lika vairākām partijām izstāties no Bordāna valdības veidošanas sarunām, kā rezultātā prezidentam nācās atsaukt Bordāna nomināciju premjera amatam.

Foto: F64


1,872 skatījumi

Un Tavas domas par šo?