Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: JKP raugās uz pasauli caur pistoles stobru

Kādas ir JKP intereses valdībā?

Ja Jaunā konservatīvā partija (JKP) nevarēs izveidot totālu kontroli pār spēka struktūrām, tad viņiem šāda valdība nav vajadzīga, žurnālistiem izteicās Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Pēc viņa sacītā, ir svarīgi skatīties, ar kādu mērķi, kuras partijas līderi cenšas nonākt pie varas un ko pie tās nonākot vēlas izdarīt. “JKP ir trīs līderi – Bordāns, Strīķe un Jurašs. Visi nāk no represīvām struktūrām vai ar tām saistītām, un viņi pasauli redz caur pistoles stobru,” izteicās Lembergs.

“Kam ir rokās ir revolveris, tam ir taisnība. Un tā ir tā augstākā tiesiskuma izpausme. Un kam Latvijā rokās ir automāts? Finanšu policijai, Ekonomiskai policijai, Kriminālpolicijai, Drošības policijai, Satversmes un aizsardzības birojam, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam un prokuratūrai,” turpināja politiķis.

Viņš uzsvēra, ka JKP mērķis ir pārņemt šīs struktūras privātā kontrolē. “Un tad caur šo te stobru novērtēt, vai būs jums eksistēt vai nebūs jums eksistēt – jums vai nu kā uzņēmējam, kā politiķim vai vienkārši kā cilvēkam, kurš kādam traucē iedzīvoties,” piebilda Lembergs.

“Ja jaunā kartona partija šos mērķus nevarēs sasniegt, tad viņiem šāda valdība nav vajadzīga. Pirmo reizi neveiksmi viņi piedzīvoja, kad Valsts vides dienestā tika iecelts ne viņu cilvēks, nākošā neveiksme viņiem bija, ka Drošības policijas vadībā tika apstiprināts iepriekšējais vadītājs. Tagad nākošais dienaskārtības jautājums būs ģenerālprokurors,” uzskata Lembergs.

Saskaņā ar viņa teikto, Bordāns kā tieslietu ministrs jau tagad sauc tiesas priekšsēdētājus, arī tiesnešus un virza notikumus tam pareizajos virzienos. “Protams, ka tādas darbības ir absolūti nelikumīgas, bet Bordāns to uztver kā tiesiskumu pārākajā pakāpē. Kā par brīnumu nedz Eiropas Savienība, nedz Amerikas Savienoto Valstu vēstniecība kā lielākie cīnītāji par demokrātiju to neredz,” uzsvēra politiķis.

“Otrs, protams, viņi ir sasolījuši utopijas jau 2019. gadā un tās nav izpildītas. Tāpēc viņiem ir jācīnās, citādi tie izskatīsies vēl sliktāk, nekā tagad izskatās,” norādīja Lembergs.

Foto: F64


1,438 skatījumi

Un Tavas domas par šo?