Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Kariņam jāieskatās spogulī un tad viņš redzēs, kuru jāatlaiž no darba

Kariņš veselības ministres demisiju pieprasīja, lai glābtu zemo valdības reitingu?

Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) drīzāk vajadzētu pieprasīt pašam savu demisiju, žurnālistiem norādījis Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Pēc viņa teiktā, kopš Covid-19 parādīšanās Latvijā pagājis jau gads, taču valdībai joprojām nav skaidrs nedz vakcinācijas plāns, nedz Covid krīzes pārvarēšanas plāns.

“Jūs esat izlasījuši Covid krīzes pārvarēšanas plānu Latvijā? Ir tāds?” vaicāja Lembergs, norādot, ka, ja tāda plāna nav, tad Kariņam no darba jānoņem sevi, jo viņa pienākums bija nodrošināt Covid krīzes pārvarēšanas plānu. “Kariņam tāda plāna nav. Ja tāda plāna nav, tad Kariņam jāpieprasa Kariņa demisija,” turpināja politiķis.

Tāpat neesot arī vakcinācijas plāna: “Vai bija noslēpums, ka tiek izstrādātas vakcīnas? Latvijas valsts vadītāji Kariņš un Levits, valdošā koalīcija nezināja, ka pasaulē tiek izstrādātas vakcīnas. Tā kā nezināja, ka tiek izstrādātas, tad arī nezināja, kad tās tiek pabeigtas, kad tiek aprobētas, nezināja, ka decembrī tiek plānots uzsākt reālu vakcināciju,” ironiski norādīja Lembergs, piebilstot, ka “tas plāns nav vajadzīgs valdībai, tās plāns ir vajadzīgs tautai – katram no mums kopā, katram individuāli.”

“Tad, kad tāds plāns ir gatavs un ir redzams vakcinācijas plāns pēc iedzīvotāju kategorijām, tad katrs var paskatīties un izvērtēt, vai attiecībā uz viņu tas plāns ir taisnīgs vai nē,” uzskata politiķis.

Viņaprāt, Kariņš veselības ministres demisiju pieprasīja, lai glābtu zemo valdības reitingu: “Kariņam vajadzēja atrast grēkāzi, lai paceltu reitingu – tā viņš parāda, ka ir vadonis ar stingru roku, kurš ir gatavs cirst galvu arī tik tuvam partijas biedram kā Viņķeles kundzei.”

Foto: Valsts kanceleja


1,901 skatījumi

Un Tavas domas par šo?