Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Kariņam pašam būtu jāuzņemas veselības aprūpes jomas pārraudzība

Tā vietā veselības ministrs būs nozarei nepietuvinātais Pavļuts!

Veselības ministra pienākuma izpildīšana būtu jāuzņemas premjeram Krišjānim Kariņam, uzskata Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Lemberga ieskatā, šobrīd, kad Kariņš Latviju ir atstājis bez veselības ministra, viņam pašam vajadzētu uzņemties atbildību par veselības nozari. “Tā savulaik izdarīja Straujuma, kad Circene aizgāja prom. Tā izdarīja arī Kučinskis, kad Čakša aizgāja dekrētā. Bet Kariņš izdomā, ka aizsardzības ministrs uzņemsies atbildību. Kāds sakars Pabrikam ar Covid krīzi? Viņš bezpilota aparātus laidīs, lai kontrolētu komandantstundu? Tādēļ ministra pienākumi bija jāuzņemas Kariņam,” komentēja politiķis.

Vienlaikus viņš norādīja, ka, tā kā Kariņa mērķis ir celt reitingu, diez vai viņš uzņemsies atbildību par veselības nozari: “Jo tad viņš būs iešāvis sev kājā. Tik stulbs viņš nav, lai iešautu sev kājā, tāpēc viņš uzstāj, ka “Attīstībai/Par!” jādod savs ministrs Pavļuts, kurš no šīs nozares zina ļoti maz.”

“Mans skaidrojums – Kariņa darbības ir vērstas un tikai uz vienīgi uz viņa vadītās valdības ļoti negatīvās darbības vērtējuma uzlabošanas. Un upuris ir viņa kolēģe Viņķele,” rezumēja Lembergs.

Vienlaikus politiķis norādīja uz to, ka ir ārkārtējā situācija, ir komandantstunda un Covid kā problēmai tūlīt būs gads, līdz ar to visi, kas ar to nodarbojas, viņiem ir uzkrājusies kaut kāda pieredze – komunikācija, izpratne gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā: “Pēc manām domām, šajā brīdī mainīt zirgus uz pārceltuves, ar vienu politisku mērķi celt reitingu, tas ir bezatbildīgi pret valsti un tautu.”

Jau vēstīts, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš izteicis neuzticību veselības ministrei Ilzei Viņķelei, tādējādi paužot neapmierinātību saistībā ar pārāk neskaidro vakcinācijas pieejamības plānu.

Foto: F64


839 skatījumi

Un Tavas domas par šo?