Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Koalīcijas orķestri diriģē Meroni

Ar ko saistītas izmaiņas dažādās nozarēs?

Pēdējā laikā rosinātās izmaiņas dažādās nozarēs liecina tikai par vienu – Šveices advokāts Rūdolfs Meroni diriģē Saeimas koalīcijas darbu, un tā paklausīgi pilda viņa norādījumus, izriet no Ventspils mēra Aivara Lemberga sacītā žurnālistiem.

Komentējot ziņu, ka tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) paziņojis, ka uzdevis ministrijā meklēt veidus, kā no amata atstādināt Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāju Daci Ķezberi, Lembergs norādīja, ka Bordānam ir dots uzdevums izrēķināties ar NEPLP, jo viņi amatos neliekot sorosistus.

“Tas arī ir viss stāsts. Viss pārējais ir miglas pūšana […]. Es jau Bordānu saprotu – viņš ir nobijies, ka viņu noņems no amata. Viņam Rūdolfs Meroni vairs nedos naudu. Tur viss ir skaidrs. Nomaksāts un viss notiek,” komentēja Lembergs.

Līdzīgs stāsts esot arī ar gaidāmajām izmaiņām Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļu izraudzīšanās kārtībā. “Nepareizie cilvēki vada banku uzraudzību, grib salikt savējos. Savējo nav, un tāpēc vajag izmainīt likumu, lai šo padomi nomestu, un ieliktu citus,” uzskata Lembergs.

Tas pats attiecoties arī uz AS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) valdi, kurai savu neuzticību nesen izteica satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP). “

“Rūdolfs Meroni jeb Ostaps Benders, pirmkārt, jau Bordāna partijai dod uzdevumu nomainīt to vai citu vadītāju. Tas nav tik daudz par NEPLP, bet par LDz vadību gan. Un Linkaitam jau nav variantu,” piebilda politiķis.

“Biļetes uz koncertu izpārdotas, jāklausās kā diriģē. Ostaps Benders diriģē, koalīcija spēlē,” komentēja Lembergs.

Foto: F64


1,319 skatījumi

Un Tavas domas par šo?