Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Koalīcijas stabilitāti sekmē sponsoru vienošanās

Kas patiesībā diktē koalīcijas darbu?

Koalīcijas partiju sponsori neļaus tiem nolēkt no valdības, intervijā laikrakstam “Diena” norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Šī ir neoboļševiku, populistu valdība, kuri pirms vēlēšanām ir devuši absolūti neizpildāmus solījumus, bet ir ieguvuši tās pozīcijas, kādas šo partiju sponsori ir vēlējušies,” norādīja Lembergs.

Pēc viņa sacītā, līdz ar to viņiem sponsori, naudas maisi nedos iespēju nolēkt no valdības, lai kā arī viņi nepildītu priekšvēlēšanu solījumus un lai cik skaļi nekliegtu, ka tos pildīs. “Meroni neļaus nolēkt Bordānam, tāpat kā (sponsori) neļaus Attīstībai/ Par, Jaunajai Vienotībai, Artusam Kaimiņam (KPV LV) tas pats Meroni, un tāpat arī Nacionālajai apvienībai. Vienkārši viņiem ir aizliegums nolēkt, un tas aizliegums netiks noņemts,” izteicās politiķis.

Vaicāts, vai sanāk, ka šī ir viena no stabilākajām valdībām, Lembergs atbildēja apstiprinoši, norādot, ka “ja parasti bija tā, ka katrai partijai ir savi sponsori, un tad tur ir konkurence, tad tagad raksturīgi tas, ka sponsori lielā mērā pārklājas.”

“Piemēram, kā stāsta Ventspils un Rīgas informētākās žagatas, arī Jaunās Vienotības finanšu problēmas Meroni ir risinājis. Viņš tur kontrolpaketi,” zināja stāstīt Lembergs.

Savukārt runājot par domstarpībām un pārmetumiem starp koalīcijas partneriem, Lembergs norādīja, ka “cilvēks jau ir emocionāla būtne un kādreiz aizmirst par naudas maisu, sponsoru, ja viņš jūtas personīgi aizvainots”, turpinot, ka “tad viņš pārnāk mājās, un viņam saka – klausies, nu izteica asākus vārdus, nu aizmirsti, notraus putekļus un ej tālāk.”

Foto: F64


1,236 skatījumi

Un Tavas domas par šo?