Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Kopš Ventspils brīvostas pārvaldi vada rīdzinieki, nauda ir atņemta arī basketbolam

Nav pamata uzskatīt, ka rīdzinieku vadītā Ventspils brīvostas pārvalde atbalstīs BK “Ventspils”, kas šobrīd kluba nākotni atstāj miglā tītu, žurnālistiem norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Lembergs informēja, ka Ventspils pilsētas dome tuvākajā laikā lems par finansējumu Ventspils basketbola klubam “Ventspils”, kas bija vērsies Ventspils pilsētas domē ar lūgumu turpināt finansiāli atbalstīt to.

“Bet vispār, kā klubs izdzīvos, es nezinu, jo šobrīd, kopš Ventspils brīvostu kontrolē rīdzinieki un valdi vada Strautmane un Kristovskis, kuri ir rīdzinieki, šie rīdzinieki ir atņēmuši naudu visam, kam vien var atņemt, tai skaitā arī basketbolam nav paredzēts finansējums,” sacīja Lembergs.

“Varbūt vēl kaut kas mainīsies, bet pagaidām mēs, ventspilnieki, esam nelaimīgi no tādas Ventspils brīvostas valdes vadības,” uzsvēra politiķis.

Lembergs jau iepriekš bija norādījis, ka, pirms Ventspils brīvostas pārvalde nonāca rīdzinieku rokās, tas bija otrs lielākais basketbola atbalstītājs: “Bet mums nav nekāda pamata uzskatīt, ka pie esošās rīdzinieku pārvaldes viņi atbalstīts konkurentu pret basketbola klubu “VEF”, kas ir Rīgas komanda.”

Tāpat politiķis bija informējis, ka līdz ar izmaiņām Ventspils brīvostas valdē, kā rezultātā no valdes tika izmesti četri pašvaldību pārstāvji, sagatavots cits budžets, kurā uz pusi samazināta nauda, kas paredzēta futbolam un basketbolam.

Foto: F64


953 skatījumi

Un Tavas domas par šo?