Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Landmanis savu politiķa darbību redz kā izrēķināšanos ar citādi domājošiem deputātiem

Vai Landmanis jau uzsācis nomelnojošu priekšvēlēšanu kampaņu?

Ventspils pilsētas domes deputāts Aivis Landmanis jau uzsācis nomelnojošu priekšvēlēšanu kampaņu, bet domes darbu tas netraucē, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot Landmaņa apgalvojumus, ka arvien biežāk valdības, Saeimas, ministriju, Ventspils Brīvostas pārvaldes gaiteņos ir sastopami tiesiski ierobežotā vietnieki Jānis Vītoliņš, Guntis Blumbergs un citi Lemberga emisāri, un, ka, ja vēlamies sakārtot savu valsti ar šādiem ļaudīm, kompromisi nebūtu meklējami un pret tiem būtu jāvēršas ar vislielāko bardzību, Lembergs pauda, ka šādus aicinājumus izrēķināties no Landmaņa dzird ne pirmo reizi.

“Landmanis ir opozīcijas deputāts un viņš aicina izrēķināties ar mani, Vītoliņu, Blumbergu un Ošenieku – tas ir ar saviem kolēģiem – deputātiem. Ko es varu viņam pārmest? Viņš tā redz savu politisko darbību – kā izrēķināties ar citādi domājošiem deputātiem,” norādīja Lembergs.

“Mani vietnieki strādā un būtu dīvaini, ja viņi sēdētu mājās. Viņi strādā, tai skaitā brauc uz Rīgu un kārto jautājumus, kas būtu vajadzīgi pilsētai,” turpināja politiķis.

“Lai Landmanis saka, ko grib – mēs turpināsim strādāt un mēs šādus apgalvojumus ne pirmo dienu dzirdam,” piebilda Lembergs.

Foto: F64


1,120 skatījumi

Un Tavas domas par šo?