Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Likteņdārza projekts nav pārdomāts

Jautājums par Likteņdārza uzturēšanu no valsts budžeta nav pārdomāts, žurnālistiem sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Lai nodrošinātu stabilu un pēctecīgu Likteņdārza attīstīšanu, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) sagatavojusi likumprojektu “Likteņdārza likums”, kas paredz nekustamo īpašumu bez atlīdzības nodot Latvijas valstij kā īpašniekam un nostiprināt nekustamo īpašumu piederību Latvijas valstij.

Lembergs norādīja, ka nav detalizēti iepazinies ar ZZS ieceri, taču redzējis, ka šis jautājums apspriests koalīcijā. Vaicāts, cik gadā varētu izmaksāt Likteņdārza uzturēšana, Ventspils mērs atteicās minēt, norādot, ka viņam nav priekšstata par izmaksām.

“Kāda ir cēloņu un seku sakarība, kāpēc ZZS virza šo jautājumu – es pat nevaru stādīties priekšā,” sacīja Lembergs.

“Kas to jautājumu iesāka, tiem arī vajag to turpināt,” norādīja Lembergs, vienlaikus piebilstot, ka viņa ieskatā šis jautājums nav ļoti pārdomāts.

Ņemot vērā to, ka Likteņdārzs tiek veidots par sabiedrības ziedotiem līdzekļiem, ZZS uzstāj, ka nepieciešams risināt jautājumus par ieguldījumu piesaisti projekta turpmākajai attīstībai.

Likumprojekts paredz regulējumu, saskaņā ar kuru arī pēc nekustamā īpašuma nodošanas valsts īpašumā “Kokneses fonds” turpina īstenot Likteņdārza projektu.


3,736 skatījumi

Un Tavas domas par šo?