Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Meroni 12 gadus nav atskaitījies tiesai par viņam glabāšanā nodoto mantu

Divpadsmit gadu laikā neviena atskaite nav tikusi iesniegta!

Šveices advokāts Rūdolfs Meroni, pret kuru sākts kriminālprocess par iespējams nelikumīgām darbībām ar t.s. Lemberga lietā arestēto mantu un aktīviem, divpadsmit gadus nav atskaitījies par viņam glabāšanā nodoto mantu, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Meroni, kurš, kā vēsta mediji, varētu būt kļuvis par vienīgo noteicēju lielākajās Ventspils tranzīta kompānijās un stāv aiz visām ārvalstu kompānijām tādos Ventspils uzņēmumos kā “Ventbunkers”, “Ventspils tirdzniecības osta”, “Kālija parks”, par Lemberga patiesā labuma guvēja tiesību glabātāju kļuva 2007. gadā.

Neraugoties uz vairākiem ierosinājumiem sākt kriminālizmeklēšanu pret Meroni saistībā ar, iespējams, arestētās mantas izšķērdēšanu, kriminālprocess pret Meroni sākts tikai tagad. Kā atklāj Lembergs, Meroni divpadsmit gadu laikā nav atskaitījies tiesai par viņam glabāšanā nodoto mantu.

“Viņš [Meroni] ir izzadzis svešu mantu un svešu naudu. Faktiski šis process ir jākontrolē un jāuzrauga procesa virzītajam – Rīgas apgabaltiesai. Tiesa to nav darījusi. Rūdolfs Meroni nekad nav iesniedzis nevienu atskaiti. Divpadsmit gadu laikā neviena atskaite nav tikusi iesniegta, kur kas atrodas,” uzsvēra Lembergs.

Pēc politiķa sacītā, Meroni ir galvenais maizes devējs Bordānam un kompānijai, un Bordāna publiskā ārdīšanās ir saistīta ar vēlmi nepieļaut izmeklēšanas uzsākšanu pret Meroni. “Tāpēc jau Bordāns grib nomainīt iekšlietu ministru un cīnās par Valsts policijas priekšnieka amatu, jo viens no uzdevumiem ir nepieļaut Meroni blēdību izmeklēšanu,” norādīja Lembergs.

Foto: F64


1,457 skatījumi

Un Tavas domas par šo?