Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Meroni finansētā troļļu ferma turpina izplatīt viltus ziņas

Jebkura lapele, kuru iedzīvotāji saņem par velti, tiek finansēta un tai ir savi politiski mērķi....

Rūdolfa Meroni finansētā troļļu ferma ar bezmaksas lapelēm kāpņu telpās izplata viltus ziņas, žurnālistiem pauda Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot Ventspils pilsētas domes opozīcijas deputāta Ģirta Valda Kristovska sacīto, ka Latvijā ir daudz darāmā cīņā pret vietējām “troļļu fermām” un viena no tādām ir Ventspils pilsētas domes oficiālais interneta portāls, Lembergs norādīja, ka “troļļu ferma ir tas bezmaksas izdevums “Ventspilnieks”, kuru, kā zināt, finansē Rūdolfs Meroni jeb Ostaps Benders un kura ir politiskās propagandas tribīne Kristovskim, Landmanim u.tml.”

Viņš uzsvēra, ka jebkura lapele, kuru iedzīvotāji saņem par velti, tiek finansēta un tai ir savi politiski mērķi.

“Ja neskaita preses relīžu pārpublicēšanu, tad visiem oriģinālrakstiem viņiem ir viens virziens – nozākāt Lembergu personīgi, nozākāt Ventspils pilsētas domi un visu, kas ap to saistās. Es domāju, ka tie, kas lasa šo Rūdolfa Meroni propagandas lapeli, tie labi saprot to, ka pēc būtības tie t.s. oriģinālraksti ir fake ziņas,” komentēja Lembergs.

Tā, piemēram, tur esot teikts, ka viņš mēnesī no Ventspils pilsētas domes esot nopelnījis 12 tūkstošus eiro. “Tie ir absolūti un klaji meli. Manā amatpersonas deklarācijā viss ir redzams, cik es esmu nopelnījis, tie nav tādi cipari, pat ne tuvu,” piebilda Lembergs.

Foto: F64


1,102 skatījumi

Un Tavas domas par šo?