Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Meroni ir vienošanās ar Ģenerālprokuratūru – tikai tās dēļ viņš aizvien ir arestētas mantas pārvaldītājs

Meroni vairs nav Šveices advokāts, bet joprojām pārvalda arestēto mantu!

Rūdolfs Meroni turpina būt arestētās mantas pārvaldītājs, pat nebūdams Šveices advokāts, jo to paredz viņa vienošanās ar Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūru, raidījumā “No Bullshit Experience ar Andri Kiviču” sacīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

“Meroni ir ļoti veikls blēdis, kas ir apzadzis daudzus, tai skaitā ir apzadzis arī manus bērnus, bet to viņam ir nodrošinājusi Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra. Tas ir vispārzināms fakts, bet Ģenerālprokuratūra dara visu, lai viņu nenoņemtu no šīs iespējas pārvaldīt arestēto mantu, kas pieder maniem bērniem,” komentēja Lembergs.

Viņš pauda, ka “advokāti ir visriskantākais, ar ko iespējams sapīties”.

Vaicāts, kāpēc arestētās mantas pārvaldība uzticēta advokātam no Šveices, Lembergs norādīja, ka Meroni jau bija vienošanās ar bijušo prokuroru Andi Mežsargu: “Tas ir bizness jeb korupcija, ja jums patīk šis vārds. Tas ir biznesa darījums ar prokuroru Mežsargu un pēc tam ar prokuroru Juri Jurisu.”

Tāpat Lembergs norādīja, ka Šveice neizdod savus pilsoņus kriminālvājāšanai nevienam un līdz ar to viņš [Meroni] var darīt, ko vien vēlas. “Un tā ir Ģenerālprokuratūras apzināta rīcība,” piebilda politiķis.

Viņš piebilda arī to, ka šajā laikā ir izmainījušies Ministru kabineta noteikumi par arestētās manta glabāšanu un šie vērtspapīri, ja tādi ir, bija jānodod Finanšu ministrijai.

Lembergs norādīja, ka Meroni no arestētās mantas līdzekļiem finansē Ventspilī bezmaksas propagandas avīzi, portālu BNN, Jauno Konservatīvo partiju, Artusu Kaimiņu un, papildus tam visam, iegādājas arī helikopterus, mājas Krētā u.tml.

Foto: F64


1,261 skatījumi

Un Tavas domas par šo?