Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Nav pieļaujams, ka tik sarežģītā brīdī Ekonomikas ministrija ir palikusi bez vadības

Krīzes situācijā Latvijas valsts – bez ekonomikas ministra!

Tā ir Ministru prezidenta Krišjāna Kariņa (JV) bezatbildība, ka šobrīd, krīzes situācijā, valdība ir palikusi bez ekonomikas ministra, žurnālistiem norādīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Tā ir absolūti nenormāla situācija, ka laikā, kad ir ne tikai koronavīrusa izraisīta krīze, bet arī dziļa ekonomiskā krīze, valstī nav ekonomikas ministra. Vai tad tā nav vislielākā bezatbildība? Tā ir Kariņa bezatbildība, jo premjers atbild, lai krīzes situācijā visi ministri būtu savās vietās,” komentēja Lembergs.

“Tagad, tāpēc, ka Bordāns negrib pieļaut, lai ekonomikas ministrs ir no KPV LV, tad viņš bloķē šī jaunā ministra nozīmēšanu, lai gan partija ir nosaukusi savu ministru. Tas ir noziegums,” uzsvēra politiķis.

Pēc viņa sacītā, Bordāns ir jāpadzen no koalīcija, turpinot, ka “ir ārkārtas situācija un iestājas dziļa ekonomiskā krīze, ja, kāds deputāts vai ministrs bloķē normālu valdības funkcionēšanu”. Pēc Lemberga domām, šādam ministram valdībā nav vietas.

“Bet Kariņš to pacieš tikai tāpēc, lai iztaptu Bordānam,” piebilda Ventspils mērs.

Kā zināms, Satversmes aizsardzības birojs (SAB) šī gada 12. martā ir pieņēma lēmumu anulēt speciālo atļauju darbam ar valsts noslēpumiem ekonomikas ministram Ralfam Nemiro. Atļaujas anulēšanas iemeslus SAB publiski nekomentē.

Partijas “KPV LV” frakcija un valde ekonomikas ministra amatam nolēmusi virzīt Saeimas deputātu, parlamenta Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu.

Foto: F64


2,551 skatījumi

Un Tavas domas par šo?