Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Nekad neviens rīdzinieks Ventspilij laimi nav atnesis

Ventspils brīvostas valde samazina finansējumu sportam!

Jaunā Ventspils brīvostas valde, kura sastāv no četriem valdes locekļiem, kurus iecēlusi valsts, būtiski samazinājusi reklāmas finansējumu sportam – futbolam un basketbolam, žurnālistiem paziņojis Ventspils mērs Aivars Lembergs.

“Kā zināms, kamēr Ventspils brīvostas valdē bija četri valdes locekļi arī no Ventspils pilsētas domes, tikmēr pagājušā gada beigās tika apstiprināts Ventspils brīvostas pārvaldes 2020. gada budžets. Šajā budžetā tika paredzēti reklāmas līdzekļi Ventspils basketbola un Ventspils futbola klubam – attiecīgi 520 tūkstoši eiro + PVN basketbolam un 300 tūkstoši eiro + PVN futbolam,” atgādināja politiķis.

Taču līdz ar izmaiņām Ventspils brīvostas valdē, kā rezultātā no valdes tika izmesti četri pašvaldību pārstāvji, tika sagatavots cits budžets, kurā par ceturtdaļu samazināts prognozētais kravu apgrozījums – no 20 miljoniem tonnu uz 15 miljoniem tonnu. Uz pusi samazināta arī nauda, kas paredzēta reklāmai futbolam un basketbolam.

“Nekad neviens rīdzinieks Ventspilij laimi nav atnesis un tie, kas tagad komandē brīvostas pārvaldi, atnesīs ļoti lielu nelaimi. Un pierādījumus manis sacītajam mēs iegūsim jau tuvākajās nedēļās,” šādu pārliecību pauda Lembergs.

Lai arī opozīcijas pārstāvis Landmanis Ventspils pilsētas domes sēdē aicināja skatīt šo jautājumu un Lembergs no savas puses piedāvāja paredzēt reklāmas finansējumu futbolam un basketbolam tādā apjomā, kā to apstiprināja iepriekšēja brīvostas valde, brāļi Landmaņi un Ģirts Valdis Kristovskis nobalsojuši pret. “Paši ierosina balstot, bet nobalso pret. [..] Līdz ar to rezultāts nebūs tāds, kādu mēs visi gribētu,” piebilda politiķis.

Foto: F64


1,941 skatījumi

Un Tavas domas par šo?