Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: No žurnālista Streipa jūs nedzirdēsiet nevienu pozitīvu vārdu par Lembergu vai Ventspili

Streips jau gadiem ilgi nespēj novērst tendenciozitāti savos izteikumos!

Žurnālists Kārlis Streips jau gadiem ilgi nespēj novērst tendenciozitāti savos izteikumos, žurnālistiem sacīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Komentējot žurnālista Streipa apgalvojumus, ka atsevišķos medijos nekad nevarēs atrast nevienu zilbi, ka Aivars Lembergs varētu būt pie kaut kā vainīgs, Lembergs norādīja, ka “Streipa raidījumos jūs neatradīsiet nevienu zilbi par to, ka Ventspilī ir kaut kas pozitīvs noticis Latvijas neatkarības gados.”

Viņš turpināja, ka “jūs nedzirdēsiet, ka Ventspilī ir jauna koncertzāle, jauna mūzikas vidusskola. Jūs nedzirdēsiet neko par daudzajiem bērnu rotaļu laukumiem, par bērnu pilsētiņām un neko nedzirdēsiet par to, ka te ir desmit jaunas rūpnīcas. Jūs Streipa raidījumā nedzirdēsiet nevienu pozitīvu vārdu par Ventspili, jo Streips ir politžurnālists,” uzsvēra Lembergs.

Pēc politiķa sacītā, jau iepriekš ir zināms, ko Streips teiks par Lembergu, Ventspili un ventspilniekiem: “Jūs nedzirdēsiet nevienu pozitīvu vārdu.”

“Ir pilnīgi skaidrs zināms, ka viņš ir pret Trampu un par demokrātiem. Un ir skaidri zināms, ka viņš amerikānis, kas dzied attiecīgo politisko aprindu pasūtīto dziesmu. Tāds ir Streips,” norādīja Ventspils mērs.

Foto: F64


1,330 skatījumi

Un Tavas domas par šo?