Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs norāda uz Reiznieces-Ozolas atbildību par iepriekš īstenoto neveiksmīgo nodokļu reformu

Sabiedrība aizmirsusi Reiznieces laikā virzītās nodokļu izmaiņas?

Laikā, kad vairums Latvijas uzņēmēju pauž sašutumu par plānotajām nodokļu izmaiņām, kas nosaka minimālās valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI) un priekšlikuma ierobežot mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) režīmu, uzņēmēju atbalsta rindās pirmo vietu ieņēmusi bijusī finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), kuras ieviestās nodokļu reformas sekas gan joprojām jūt visi Latvijas iedzīvotāji. Ventspils mērs Aivars Lembergs pauž viedokli, ka bijusī finanšu ministre cer, ka sabiedrība ir aizmirsusi viņas pašas katastrofālo nodokļu reformu.

Komentējot Reiznieces-Ozolas pārsteidzošo iestāšanos par mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, Lembergs pauda viedokli, ka “Reizniece ir nekompetenta nodokļu politikā un uzņēmējdarbībā.”

“Otrkārt, tad, kad viņa bija ministre, viņa ar dziļi nievājošu attieksmi izturējās pret maziem un vidējiem uzņēmējiem,” viedokli par Reiznieci-Ozolu pauda politiķis.

“Tagad viņa domā, ka visi ir aizmirsuši viņas politiku. Tā nodokļu reforma bija ārkārtīgi neveiksmīga – vairāki tūkstoši kļuva parādnieki valstij. Es to neesmu aizmirsis un mani apvest ap stūri viņa ar savām saldajām runām nevar,” sacīja Lembergs.

Vienlaikus Ventspils mērs atzina, ka vismaz atsevišķos jautājumos iepriekšējo nodokļu reformu izdevās nobremzēt, kas nozīmē, ka jaunās nodokļu izmaiņas kopumā būs biznesam kaitīgākas.

Foto: F64


1,537 skatījumi

Un Tavas domas par šo?