Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Par bezdarbu Ventspilī jāpateicas esošajai valdībai

Kamēr Ventspils brīvostu vadīs valdības ieceltie rīdzinieki, bezdarbs Ventspilī nemazināsies, žurnālistiem norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Saskaņā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) datiem reģistrētais bezdarbnieku skaits Ventspils pilsētā nedēļas laikā samazinājies par 2 cilvēkiem un bija 1391 cilvēks. Savukārt NVA vakanču datubāzē reģistrēta 251 aktuāla vakance.

“Bezdarbs nav mainījies, bet tā kā būs jauna darbinieku atlaišana, par ko informēja “Latvijas dzelzceļš”, bezdarbnieku skaits pieaugs,” sacīja Lembergs, norādot, ka Ventspils pilsētas dome ir saņēmusi vēstuli no VAS “Latvijas dzelzceļš”, kurā norādīts, ka uzņēmums turpinās cilvēku atlaišanu.

“Tas ir milzīgs Kariņa, Linkaita, Bordāna un Levita valdības sasniegums, ņemot vērā, ka “Latvijas dzelzceļa” pārvadāto kravu skaits sarucis uz pusi. Tas ir izcils rezultāts. Ar to es varu viņus apsveikt – tā turpināt,” ironiski piebilda Lembergs.

“Ar darbiem ir slikti, kopš ostu un Ventspils brīvostas valdi vada rīdzinieki, un tā rezultātā bezdarbs pilsētā arī nesamazinās. Ja kāds vēlas pateikt paldies, tad Ventspils brīvostas valdi vada Strautmane, kas pārstāv Satiksmes ministriju un Jauno konservatīvo partiju, un Kristovskis, kas pārstāv premjera vadīto “Jauno Vienotību”,” sacīja politiķis.

Vienlaikus Lembergs informēja, ka Ventspils filiālē NVA vakanču datubāzē bija reģistrēta 251 aktuāla vakance 35 profesijās.

Foto: Ventspils.lv


622 skatījumi

Un Tavas domas par šo?