Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs: Par bezdarbu Ventspilī jāpateicas Kariņam un Bordānam

Tranzīta nozare pārdzīvo dziļu krīzi – tas skar arī Ventspili!

Bezdarba līmenis Ventspilī pieaudzis pateicoties esošajai valdībai, kas izdarījusi visu, lai pasliktinātu situāciju transporta un tranzīta nozarē, žurnālistiem norādīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

“Diemžēl bezdarba līmenis turpina nedaudz paaugstināties un par to liels paldies mūsu tēvijas vadītājiem – Jaunajai konservatīvajai partijai, Bordānam, Linkaitam, Kariņam, kuri ir izdarījuši visu, lai transporta un tranzīta nozarē būtu maksimāli liels skaits cilvēku, kas atbrīvoti no darba,” komentēja Lembergs.

Viņš turpināja, ka, diemžēl šīs valdības politiskās darbības rezultāti ir jūtami arī Ventspilī, tai skaitā sankciju rezultāti, ko pēc Latvijas valdības lūguma ieviesa ASV pret Saeimas opozīciju.

“Šobrīd tranzīta nozare pārdzīvo dziļu krīzi, un tas būtiski skar arī Ventspili. Jo, kā zināms, sankcijas bija arī pret Ventspils ostu un Ventspils brīvostas pārvaldi,” uzsvēra Lembergs.

“Tā kā var apsveikt – mērķis pasliktināt sociālekonomisko situāciju Latvijā, tai skaitā Ventspilī, Kariņa vadītajai valdībai ar amerikāņu rokām, ir izdevies. Tā turpināt – tie ir ļoti skaisti mērķi Latvijas valsts vadītājiem,” ironiski piebilda politiķis.

Saskaņā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) datiem reģistrētais bezdarbnieku skaits Ventspils pilsētā 2020. gada 8. jūnijā, salīdzinot ar 2020. gada 1. jūniju, palielinājies par 43 cilvēkiem un bija 1 309 cilvēki. Savukārt NVA vakanču datubāzē reģistrēta 221 aktuāla vakance.

Foto: F64


1,777 skatījumi

Un Tavas domas par šo?