Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lembergs par distances ievērošanu bērnudārzos: Tas, kurš to izdomāja, nedraudzējas ar veselo saprātu

Bērnudārzos gultas būs jāizvieto pēc iespējas tālāk viena no otras!

Noteikumus, ka bērnudārzos gultas būs jāizvieto pēc iespējas tālāk viena no otras, ir sacerējuši pilnīgi idioti, žurnālistiem sacīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Komentējot Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādāto Ministru kabineta noteikumu projektu par mācību procesa organizēšanu, kuram būtu jāstājas spēkā no 1. augusta, kas paredz, ka pirmsskolas izglītības iestādēm un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem gultas būs jāizvieto pēc iespējas tālāk viena no otras, vēlams divu metru attālumā, Lembergs norādīja, ka “tas, kurš šādu lēmumu pieņem, nedraudzējas ar veselo sapratu un vispār nekad nav bijis bērnudārzā”.

“Viņiem vajadzētu uzlikt masku, vai vēl labāk – gāzmasku, un aiziet uz bērnudārzu un paskatīties, kas un kā notiek grupiņās,” uzskata politiķis, turpinot, ka bērni nepārtraukti kontaktējas viens ar otru.

“Jūs iedomājaties, ka četrgadīgs bērns ievēros 2 metru distanci? Ka auklīte un audzinātāja ievēros divu metru distanci? Tās ir pilnīgas muļķības,” ass savos izteikumos bija Lembergs.

Tāpat, pēc viņa sacītā, bērni gan ēd, gan spēlējas kopā: “Vai viņi vispār saprot, kas ir 2 metri? Tas ir pilnīgs idiotisms, kas tur sarakstīts.”

“Var jau māžoties, bet vajag arī padomāt. Tās ir pilnīgas muļķības. Lai labāk paskatās, ka pieaugušie neievēro to distanci,” uzsvēra Lembergs.

Tāpat viņš atgādināja, ka bērni apmeklēja bērnudārzus Covid-19 krīzes pašā epicentrā un tad tādu ierobežojumu nemaz nebija. “Kas notika? Nekas nav noticis. Tas ir pilnīgs idiotisms. Tur jābūt galīgi slimam, un tieši tā projekta autoru ir jāizolē,” skarbs bija Lembergs.

Foto: F64


7,217 skatījumi

Un Tavas domas par šo?